Докладна стаття "Диспетчер вантажоперевезень"

  1. 1. Диспетчер вантажоперевезень
  2. 2. Диспетчер вантажоперевезень - завдання і функції
  3. 3. Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення»
  4. 3.1 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Теорія
  5. 3.2 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Нюанси
  6. 3.3 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Реклама
  7. 3.4 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Документообіг
  8. 4. Диспетчер вантажоперевезень - приклади, практика, корисна інформація, друзі і інше

Всім добрий вечір, даний пост я вирішив написати на прохання однієї читачки цього блогу, блогу про вантажоперевезення по Росії, природно не треба чекати готового бізнес плану по роботі диспетчером вантажоперевезень, але все ж прочитати думаю, всім буде цікаво і пізнавально. І так в двох словах про організацію бізнесу і роботі диспетчером вантажоперевезень. Для початку розіб'ємо для зручності читання і легкої запам'ятовування статтю на частини:

Робота диспетчером вантажоперевезень. Автодиспетчер.

  • 1. Диспетчер вантажоперевезень - визначення
  • 2. Диспетчер вантажоперевезень - завдання і функції
  • 3. Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення»
  • 3.1 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Теорія
  • 3.2 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Нюанси
  • 3.3 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Реклама
  • 3.4 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Документообіг
  • 4. Диспетчер вантажоперевезень - приклади, практика, корисна інформація, друзі і інше

1. Диспетчер вантажоперевезень

Диспетчер вантажоперевезень - на сьогоднішній день це затребуваний фахівець, який здійснює підбір транспорту і водіїв для перевезення вантажу.

2. Диспетчер вантажоперевезень - завдання і функції

Диспетчер вантажоперевезень повинен вміти зістикувати інтереси вантажовідправника і вантажоодержувача. Також диспетчер вантажоперевезень в своє роботі повинен враховувати інтереси автоперевізника. Його завдання знайти ті ідеальні умови, які підійдуть для кожної зі сторін.

Сьогодні під час перевезення вантажів не можна обійтися без послуг диспетчера. Диспетчер вантажоперевезень допоможе Вам у виборі транспорту і надійного водіїв по вантажним або негабаритним перевезень. Диспетчер вантажоперевезень знайде по вашому запиту спецтранспорт, фуру або зчеплення відповідає всім вашим вимогам.

Диспетчер вантажоперевезень допоможе знайти вільні вантажі для автоперевізників.

Ви зможете замовити у диспетчера вантажоперевезень відповідну перевезення вантажу, і диспетчер виконає ваше замовлення в необхідний вам термін. Диспетчер вантажоперевезень сам знайде відповідного вантажоперевізника або хорошого водія для виконання вашого замовлення.

Робота з диспетчером дуже зручна для вантажовласників. Їм не доведеться довго шукати в інтернеті або газетах вільного водія, транспорт або необхідні послуги - диспетчер вантажоперевезень все це зробить в короткі терміни, і при цьому, надасть відразу кілька варіантів. Власнику вантажу залишається лише тільки вибрати варіант, який його влаштує.

Диспетчер вантажоперевезень працює в інтересах автоперевізників, вантажовідправників і вантажоодержувачів. Диспетчер вантажоперевезень заощадить ваш час, і оптимізує пошук вільних вантажів і вільного транспорту. Диспетчер вантажоперевезень допоможе вантажовідправникам знайти вільний транспорт, а вантажоперевізникам вільний вантаж.

3. Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення»

Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення»

Організація диспетчерських послуг з вантажоперевезень - справа непроста, однак при грамотному і зваженому підході може досить швидко окупити витрати і надалі приносити стабільний прибуток. Для початку складіть послідовний розгорнутий план своїх дій і запишіть всі можливі варіанти, на випадок якщо який-небудь з них не піде, щоб згодом не витрачати час на пошуки нових рішень.

3.1 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Теорія

Схема бізнесу така: Власник вантажу - Диспетчер вантажоперевезень - Перевізник.

Деякою організації необхідно перевезти вантаж, але в зв'язку з відсутністю власного транспорту або з будь-яких інших причин сама організації здійснити перевезення не може. Вона звертається до диспетчера вантажоперевезень, у якого є вантажні машини. Якщо всі умови влаштовують обидві сторони, то машина завантажується і відправляється в пункт призначення. Після оплати диспетчер вантажоперевезень отримує належний відсоток. В середньому беруть 5-10% від вартості перевезення (фрахту).

3.2 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Нюанси

2 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Нюанси

Для початку Вам необхідно відкрити ІП або ТОВ. Вид діяльності називається організація вантажоперевезень.

Всі отримані дані зведіть воєдино в комп'ютерну базу. І хоча систематизація забере у вас час, це не буде марною тратою часу, згодом все сповна окупиться. Приділіть особливу увагу якісного зв'язку. Наявність декількох стаціонарних телефонів, факсу та хоча б один безлімітний мобільний тариф, на перших порах буде достатньо. Подбайте про якісне Інтернет-провайдера.

Приділіть велику увагу підбору співробітників. Диспетчер вантажоперевезень повинен бути комунікабельний, ініціативний, здатний прийняти самостійне рішення, орієнтуватися в географії. Адже від його роботи залежить 70% успіху. Так що не скупіться на оплату гідних кадрів.

3.3 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Реклама

Звідки у диспетчера вантажні автомобілі? Елементарно, реклама. У газетах, візитки на заправках, автосервісах, авто мийках.

Але не варто зупинятися тільки на оголошеннях в пресі. Сьогодні інтернет - часом містить інформації більше, ніж газети. Заходьте на сайти вантажоперевезень, читайте дошки оголошень. Якщо знайдете відповідних перевізників, сміливо відправляйте листи із запрошенням про співпрацю, причому, чим більше ви відправите, тим краще.

Обдзвоніть знайомих, друзів, колишніх і теперішніх колег, напевно, хтось із них потребує або потребуватиме вантажоперевезеннях.

У кожного далекобійника, як правило кілька диспетчерів, але вибирають завжди одного, природно того хто краще себе зарекомендує. Та й не забудьте обов'язково укласти договір з перевізником, інакше відповідальність буде вся та повністю за перевезення вантажу лежати на диспетчері тобто на вас.

3.4 Диспетчер вантажоперевезень - Організація бізнесу «вантажоперевезення» - Документообіг

Типовий документообіг включає в себе заявку на вантажоперевезення, в ній вказується тип вантажу, маса, обсяг, місце завантаження, місце розвантаження, тип транспортного засобу, номер, штрафні санкції за зрив завантаження дані на автомобіль і водія і т.д.

Підписи та печатки сторін. Обмін здійснюється по електронній пошті, або факсом.

Оплата здійснюється готівкою (на завантаження або розвантаження) або безготівковим розрахунком з ПДВ або без ПДВ.

Всю документальну базу (заявки, договору, нормативну та правову документацію) з вантажоперевезень для своєї роботи ви без зусиль знайдете в Інтернеті. Для розрахунків із замовниками крім основного рахунку, подбайте про відкриття карткового рахунку для прийому електронних поштових переказів.

4. Диспетчер вантажоперевезень - приклади, практика, корисна інформація, друзі і інше

Диспетчер вантажоперевезень - приклади, практика, корисна інформація, друзі і інше

Потихеньку стаття добігає кінця, що я можу додати в якості ради:

Отже, перше, що рекомендується зробити - це провести невелике маркетингове дослідження підприємств вашого міста. Для цього наберіться терпіння (часу знадобиться чимало) і зустріньтеся з керівниками середніх і малих підприємств, які, напевно, користуються вантажоперевезеннями. Це можуть бути торгові бази будматеріалів, склади продуктів харчування, лікеро-горілчаних виробів, овочевих баз, косметики та миючих засобів, канцтоварів, книжкової та друкованої продукції, друкарні, супермаркети. Уточніть, який тоннаж транспорту необхідний. Не варто розраховувати відразу на багато, напевно, більшість з цих підприємств вже мають сформовані зв'язки і користуються послугами будь-якої диспетчерської фірми, але частина буде незадоволена склалися вантажоперевезеннями. І - це Ваші потенційні майбутні клієнти-вантажовідправники.

Друге, вам треба налагодити безпосереднє співробітництво з перевізниками. Збір інформації про них почніть з інформаційно-рекламної газети вашого міста. Там ви обов'язково знайдете кілька десятків оголошень про перевезеннях. Зателефонуйте вашими потенційними перевізниками і з'ясуйте всю можливу інформацію, що стосується послуг, яку той чи інший перевізник може запропонувати. Це і типи транспорту, їх обсяг і тоннаж, допуск до роботи з небезпечними вантажами, яким чином будуть завантажуватися, наявність ременів, бажана ставка і бажане напрямок, кваліфікація водіїв.

Хочеться підкреслити, що за не настільки довге існування блогу про вантажоперевезення по Росії, я познайомився з багатьма людьми, багато з них вже мають свій бізнес або працюють в сфері вантажоперевезень. А деякі якраз тільки починали думати про створення бізнесу пов'язаного з вантажоперевезеннями. Тому їх розвиток бізнесу відбувається у мене на очах. Ну може я і не знаю всіх труднощів які у них виникли або є на даний момент але ви можете запитати у них про це самі:

Максим Романов г.Краснодар на жаль Максим не має сайту, контактний телефон Максима 89284244423 (Запрошує до співпраці).

Мій добрий друг і автор блогу Вантажоперевезення по РТ , Думаю буде не зайвим ознайомитися з його першим постом «Труднощі на старті вантажоперевезень».

У роки кризи тільки ледачий не займається цим видом діяльності. Відсоток входження тут досить таки великий, і багато грошей тут не треба для початку. Потрібні тільки наявність комерційної організації, офіс (необов'язково для початку), ПК, факс (необов'язково), МФУ, телефон і бажання працювати.

Чому не обов'язковий офіс скажете ви, багато московських фірми працюють за принципом home-office, прямо з дому керують заявками на вантажоперевезення. Факс цілком замінює сканер, я вважаю що факс-це ізжіток минулого, до якого так звикли багато радянські працівники. Та й взагалі, факс дорожче обходиться.

Як же почати бізнес з вантажоперевезень? На першому етапі потрібно добре підготуватися, продумати всі деталі, згадати дружні і родинні зв'язки. Я б порадив поповнити знання в галузі бухгалтерії та юриспруденції, що стосуються перевезень. Та й хорошого знайомого бухгалтера або юриста не завадить мати на зв'язку.

Що вибрати, ТОВ або ІП? Вирішувати вам, я вибрав ТОВ на ССО, вже написав заяву на спрощенку, як відразу ж передумав і вибрав ОСНО, так як підприємства люблять ПДВшників. Хоча можна і на спрощеній системі добре заробляти, правда не зовсім законно. Скрізь є свої шляхи і обходи. До речі, можна звернутися в аудиторську фірму, вам там за невеликі гроші підготують всі документи, вам залишиться тільки побігати з ними по різних кабінетах проставити підписи. Вид діяльності за КВЕД 63.40 «Організація перевезення вантажів».

Основними витратами у вас будуть на перших порах оплата за телефон, за електроенергію, на валер'янку і оплата за доступ до бази даних по вантажах і машинам на сайті аті_су. Тут потрібно реєструватися відразу ж, як дізналися про цей ресурс. Так як там рейтингова система, у кожної фірмочки є свій рейтинг, який залежить від декількох факторів, одним з яких є час існування вашого облікового запису на сайті. Підготуйте договору для перевізників і вантажовласників, без них ніяк.

Але всі ваші праці пропадуть пропадом, якщо у вас не буде прямих вантажів, без них ніяк, на одному тільки ати не проживеш. Найважча робота, я вважаю, це пошук постійних вантажовласників. Ну це і є робота диспетчера.

джерело http://gruzoblog.ru/trudnosti-na-starte-gruzoperevozok/

Так само раджу почитати блог Євгена Максименка Експедітізми . Одна з численних цікавих статей Євгенія приведена на цьому блозі « вантажоперевезення з чого почати частина 3 "

Ось власне і все, я прекрасно розумію, що цього матеріалу не вистачить що б відразу взяти і почати працювати, хоча хто знає, кожному своє ... У мене є пропозиція давайте разом вчитися, я буду накопичувати досвід а хто то починати, якщо будуть посилання по матеріалу надсилайте в коментарях, будемо розбирати і вчитися, надсилайте свої матеріали з цього питання, завжди тільки радий новим коментарів, чекаю Ваших відгуків.

Як же почати бізнес з вантажоперевезень?
Що вибрати, ТОВ або ІП?

Новости