Доставка з Китаю в Україну - замовлення товарів від китайських виробників до Києва
- Як шукати товари в Китаї
- Онлайн пошук товарів, тобто в мережі Інтернет
- Пошук китайському форуме
- Ціна і якість в Китаї
- У будь китайця купувати
- Чим розплачуються в Китаї
- Доставка товарів з Китаю
- Митне оформлення
- Наші послуги
- На закінчення
Як в останні пару десятиліть, так і тим більше в даний час, Китай в економічному плані якщо і не є найрозвиненішим державою в світі, то без сумніву входь в число лідерів, а точніше, на думку автора, може поступатися пальмою першості, хіба, що США.
Обсяги і різноманітність вироблених в Китаї товарів і напівфабрикатів неможливо підрахувати і виразити в простих числах. У всіх сферах життєдіяльності людини є щось, або як мінімум, частина чогось, що було вироблено або зібрано в Китаї. І така ситуація не тільки в Україні і країнах пострадянського простору, а по всьому світу.
Китай є основним торговим партнером для США, Росії, Великобританії, Німеччини та інших держав.
Варто відзначити, що сучасний Китай це не односторонні відносини, а множинний імпорт і експорт в усіх галузях промисловості, сфері послуг і високих технологій, а останнім часом в пріоритеті екологічно чисті та відновлювальні енергоресурси і нововведення.
Звичайно ж, для більшості компаній і приватних осіб Китай цікавий з позиції вигідного придбання для подальшої доставки і продажу виробів в Україні (імпорт), але незаперечний факт першості КНР в демографічному плані. І нехай рівень життя в Китаї ще далекий від рівня життя в провідних країнах Західної Європи та більшості розвинених держав, і тим не менш, з кожним роком доходи громадян цієї країни ростуть, а з ними і зростає купівельна здатність, тому цей більш мільярдний ринок потенційних покупців , є досить привабливим для кожного, хто здатний реалізувати на цей азіатський ринок свій експортний потенціал.
Як шукати товари в Китаї
Існує безліч різних варіантів пошуку товарів в Китаї і не тільки там. Найпоширенішими є онлайн, офлайн і сарафанне радіо. У кожного з них є свої переваги і недоліки. У цьому викладі ми упустимо варіант з сарафаном і розкриємо боку двох інших зі згаданих.
Онлайн пошук товарів, тобто в мережі Інтернет
Основною перевагою даного способу є легкодоступность і дешевизна. Ви можете зробити це в будь-якому місці де є точка доступу до Інтернет і при це ціна питання буде копійчана, навіть при обліку витраченого на пошук часу, якщо порівнювати з пошуком в офлайн. Кількість пропозицій для вибору, в більшості товарних груп, дозволяє без зусиль знайти шукане.
Даний вид пошуку абсолютно підходить для роздрібного / приватного споживання і в якості первинних розвідданих в плануванні оптових і великих оптових закупівель.
В ідеалі пошук краще вести на китайській мові (хороший словник БКРС - bkrs.info), як варіант підійде англійська. Російська мова також можна застосувати, але кількість пропозицій буде в рази менше ніж, навіть у випадку з англійським.
Споконвічно китайською пошуковою системою є baidu.com, враховуючи, що на сьогодні Google заблокований в Китаї, то його місце там намагається зайняти Bing.
Для роздрібних і дрібнооптових закупівель загляньте на сайти taobao.com і tmall.com .
Для пошуку виробників і оптових продавців можна ознайомитися з alibaba.com і 1688.com.
Пошук китайському форуме
Цей спосіб набагато дорожче першого, як по грошах, так і за часом, і вдаються до нього ті, хто налаштований на велику закупівлю або на закупівлі на постійній основі.
Якщо Ви попередньо проробляли пошук товару по Інтернет, то в даному випадку Ви можете почати з відвідин місць розташування тих продавців, товари яких Ви вже бачили на вебсайтах. Наступним місцем скупчення потенційних постачальників, є виставки Китаю, яких проводиться безліч, постійно і їх розміри бувають неосяжні. І на десерт залишаються спеціалізовані торгові центри, це багатоповерхові будівлі великих площ, в яких розміщуються шоуруми (відділи) демонструють продукцію конкретних заводів і фабрик Китаю.
Вирушаючи в Китай з метою що-небудь купити, рекомендуємо звернути увагу на такі мегаполіси і міста, як Гуанчжоу (??), Іу (??), Шеньчжень (??), Шанхай (??) і Пекін (??).
Ціна і якість в Китаї
У КНР проводиться і збирається - все. І все це може бути однаковим зовні, так відрізнятися в якості. Націлившись на оптову покупку дешевих товарів, говорити про якість не доводиться, Ви націлені на закупівельну вартість і це основний пріоритет. А в придбаннях, де закупівельна вартість важлива не менше ніж якість, важливо враховувати, що якість безпосередньо заздрості від використовуваних сировини і матеріалів. І нехай китайці примудряються заощадити при виробництві на багатьох етапах, і тим не менш, якісні комплектуючі та матеріали коштують дорожче тому кінцевий продукт буде - дорожче. Все це до того, що порівнюючи два, абсолютно, на перший погляд, однакових костюма вартістю в 1000 уе і 10 000 уе, їх собівартість в дійсності різна і якість, природно, теж. Чи не рекомендуємо з числа однакових товарних пропозицій вибирати те, яке пропонується з найнижчою ціною.
У будь китайця купувати
Для покупок товарів через Інтернет, основними орієнтирами є
- відгуки або рейтинг продавця певні ресурсом на якому він демонструє свій асортимент;
- кількість проданих вже товарів;
- методи оплати і гарантії повернення в разі якщо річ не підійшла;
- способи доступні для зв'язку з продавцем і швидкість його відповіді на поставлене Вами питання.
В Інтернеті, якщо китайський продавець вказує обсяг мінімально можливою закупівлю більше схожий на великий опт, то швидше за все він посередник, який працює на мінімальній різниці між продажем і закупівлею, тому робота з більш дрібним об'ємом для нього, просто недоцільна.
Купуючи товари з виїздом до Китаю, рівень довіри до продавця буде формуватися на основі Вашого власного враження, але не варто покладатися на привітність продавця на постійній основі, завжди залишається ймовірність що без особистого контролю наступних закупівель ,, якість продукції може різко впасти. Тому витрати на контроль якості до відправки з боку довіреної Вам посередника, завжди окупаються.
Чим розплачуються в Китаї
В країні обертається велика кількість американських доларів і в банках з цим проблем помічено не було. Єдина платіжна одиниця це - юань (?) І для роздробу це тільки так. Для дрібного опту і більше, при розрахунках готівкою продавці беруть американських президентів.
У Китаї переважають свої системи грошових переказів Union Pay і Alipay тому часто Visa з Mastercard не приймаються в торгових точках Китаю. Хоча в прагненні спростити доступ для клієнтів з-за меж КНР, не так давно, Alipay додав до свого арсеналу можливість приєднувати до нього карти Visa і Mastercard, ніж сильно спростив життя любителям закуповуватися на Таобао.
Для великих грошових переказів і бізнес інтересів, як і всюди в цивілізованому світі, приймаються і відправляються банківські перекази за системою SWIFT.
Доставка товарів з Китаю
Авіа доставка в Україну найшвидший і найдорожчий варіант. Чи не рідкісний випадок простоїв посилок на кордонах і митних складах з ініціативи з ініціативи контролюючих органів. Далеко не всі товари допускаються до перевезення по повітрю. Обмеження може ставитися до габариту, ваги або до самого вмісту посилки.
Ваше замовлення в інтернет магазинах товари, найчастіше прибувають в Україну авіа доставкою.
Морські вантажоперевезення здійснюються контейнерами або шляхом навантаження на палубу судна і вимагають від одного місяця часу на очікування. Транспортні витрати низькі і обмежень для перевозяться по морю вантажів набагато, набагато менше, в порівнянні з авіа доставкою. Найбільш прийнятний цей вид доставки для комерційних вантажів, але і для приватного споживання так само підходить в консолідованих відправленнях.
Залізничні та автотранспортні вантажоперевезення в комбінованому варіанті, бувають так само вигідні за ціною або з інших міркувань для деяких партій товарів, але в досить рідкісних випадках, якщо порівнювати з відправкою морем. Основний нюанс в даному виді доставки це, необхідність перетину територій транзитних держав, що в сою чергу може бути, як негативним, так і позитивним фактором при організації логістики.
Митне оформлення
При замовленні товарів через Інтернет з-за кордону, варто завжди пам'ятати про те, що будь-який імпорт на територію України обкладається митом і податками, починаючи з встановленої українським законодавством суми. Коли куплений Вами товар коштує дешевше (вартість доставки з Китаю в Україну - не враховується), то посилка повинна пройти митний контроль і бути видана Вам, без вимоги внести платежі в бюджет. А якщо вміст Вашої посилки варто більше ніж сума дозволена для безмитного ввезення, то на суму перевищення будуть нараховані стягнення, спершу мито, а після ПДВ.
Для комерційних вантажів в нашому митному і податковому кодексах передбачені платежі на всі випадки, навіть іноді і більше, тому комерційні партії товарів правильніше розглядати в індивідуальному порядку.
Для випадків коли «підмиває» знизити вартість товару в декларації, такий прийом може прокатати для приватної посилки, а може і ні. Тому, що митні органи для оцінки вартості кожного товару застосовують свої методи і довідники оцінки, які досить аргументовані і логічні, тим більше в тих випадках, коли речі з посилки легко ідентифікувати і знайти аналогічні в мережі Інтернет.
Наші послуги
Ми надаємо послуги в Китаї для приватних осіб і компаній. Список пропонованих нами послуг з КНР виглядає так:
- пошук товарів на китайських сайтах;
- замовлення і оплата за товар через Інтернет;
- організація логістики (контроль і відправки з Китаю);
- пошук постачальників (виробників, заводів і фабрик);
- відвідування виставок і шоурумів (підбір заходів, проведення переговорів, фото-звіт);
- перекладач в Китаї (китайський - російська - англійська);
- інспектування вантажів до відправки в Україну;
- туризм в Китаї (послуги гіда, зустріч в аеропорту, заселення в готель, розважальні програми);
- збір, обробка та переклад інформації з китайської мови;
- отримання ліцензій та дозволів.
Ми працюємо по Китаю вже більше 5-и років, за цей час працювали над вирішенням багатьох питань в реалізації експортних і імпортних проектів для комерційних організацій. Наші представники перебувають в основних торгово-економічних центрах Китаю і готові зустріти і підтримати Вашу задумку в будь-який час.
На закінчення
Китай сповнений контрастів, які виявляються еже моментно і повсюдно. І це не просто слова або рекламний пустодзвін від туристичних компаній, він насправді такий, він інший. І в своїй своєрідності, він також проявляється і в бізнесі. Зрозуміти, організуватися і отримати прибути на цьому ринку не так вже й просто, але абсолютно реально і дуже вигідно. Тому починаючи свою задумку тут, запасіться терпінням і залучіть компетентного представника Ваших інтересів, який говорить на китайському і має досвід співпраці з китайськими ділками.