Ефект маржі :: vuzlib.su

ТЕКСТИ книг НАЛЕЖАТЬ ЇХ АВТОРАМ І розміщено для ознайомленняЕфект маржі.

ефект маржі

Управління капіталом показує фантастичні результати, оскільки може забезпечувати зростання прибутку в геометричній прогресії. Значною мірою саме невисокі вимоги по маржі на товарних і ф'ючерсних ринках роблять можливим геометричний ріст. Оскільки на цих ринках маржа невисока, вона ніколи не "вступає в гру" повністю. Наприклад, маржа по одному контракту на зерно становить приблизно 800 доларів. Я використовую торгову систему, яка допускає максимальне несприятливий ціновий рух в розмірі приблизно 2.000 доларів на контракт. При такому "просідання" консервативний метод фіксованих пропорцій використовував би дельту в 1.000 доларів. Це означає, що потенційні збитки в такій ситуації перевищують і вимоги по маржі, і вимоги збільшення капіталу зі стратегії управління. Припустимо, для торгівлі зерном вам необхідно всього 800 доларів на рахунку, потенційний негативний рух ціни становить 2.000 доларів на контракт, тому на рахунку ви повинні мати більше 2.000 доларів. Дійсно, 2.000 доларів на можливий програш, плюс резерв на помилку, плюс запас маржі на випадок збитків. Доцільніше покласти на рахунок не менше 4.000 доларів. Таким чином, якщо ціни йдуть проти вас, то на рахунку все-таки буде залишатися досить коштів, щоб продовжити торгівлю. Крім цього, число контрактів не збільшиться до тих пір, поки розмір рахунку не виросте на 1.000 доларів. У такій ситуації маржа навіть і не вступає в гру.

Зараз контракт на зерно коштує приблизно 12.000 доларів. Припустимо, що маржа становить 6.000 доларів. Як зміниться баланс рахунку, описаного в попередньому параграфі? При первинному сальдо в 4.000 доларів почати торгівлю ніяк не вийде. Тепер додайте деяку суму на випадок несприятливого цінового розвитку, плюс допуск на помилку в разі введення нових вимог по маржі, і тоді необхідна величина балансу рахунку на початок торгівлі складе 9.000 доларів. З урахуванням такого початкового балансу управління капіталом передбачає збільшити число контрактів до 2 на рівні 10.000 доларів. Проблема тут полягає в тому, що маржі явно недостатньо для збільшення числа торгованих контрактів. Нам необхідні ще 2.000 доларів на рахунку, щоб мати достатньо маржі. Таким же чином маржа починає брати участь в торгівлі акціями. Найлегший спосіб обійти цю ситуацію - це переконатися в тому, що на рахунку достатньо коштів, щоб впоратися з майбутнім зростанням і починати торгівлю не з 9.000, а з 20.000 доларів балансу. Нижче наведена таблиця гарантійних вимог для цього випадку, вона показує розміри маржі, необхідні для збільшення числа контрактів. Планування на основі фіксованої пропорції показує початковий баланс рахунку в 20.000 доларів з необхідними рівнями зростання для кожного контракту:

Більш високий початковий баланс не означає, що ризик збільшується. Ця сума ніяк не впливає на загальні результати управління капіталом. Такий баланс просто дозволяє трейдеру управляти капіталом, не звертаючи уваги на маржеві вимоги.

На фондовому ринку, починаючи з 100 акцій, при переході до 200 акцій ви проведете попередні розрахунки, подібні до тих, що я описав вище. Ситуація схожа: ставка маржі строго пропорційна ціні акції. Якщо ціна становить 50 доларів за акцію, то вам необхідно мати, принаймні, 25 доларів, щоб приступити до торгівлі. Якщо ціна 100 доларів за акцію, то вам буде потрібно, принаймні, 50 доларів. Припустимо, що ви торгуєте акціями по 50 доларів. Ризик можливого руху ціни проти вас в ході декількох угод становить 10 доларів. Таким чином, вам буде потрібно приблизно 25 доларів для маржі плюс 10 доларів на можливий несприятливий ціновий рух. Якщо додати сюди допуск на помилку, вийде приблизно 40 доларів. Відповідно до консервативним методом фіксованих пропорцій для збільшення числа акцій на 1 потрібно ще 5 доларів. Але проблема полягає в тому, що вам не вистачить 5 доларів для маржі, коли потрібно буде збільшити кількість акцій. Тому найкраще в якості початкового балансу взяти суму в 75 доларів. Таблиця показує рівні капіталу і вимог по маржі, необхідні для 1, 2 і т. Д. Контрактів.

Контрактів

Почавши з балансу в 75 доларів для торгівлі одним контрактом, ви зможете продовжувати торгівлю, при цьому маржа навіть не впливатиме на зростання капіталу в геометричній прогресії, що забезпечується методом фіксованих пропорцій.

Досить зробити прості математичні розрахунки:

необхідна маржа / дельта = кількість контрактів, при якому дельта забезпечує маржу, необхідну для збільшення кількості контрактів на одиницю.

Якщо маржа = $ 25, а дельта = $ 5, то: $ 25 / $ 5 = 5

Початковий баланс визначається за допомогою наступних розрахунків: спочатку необхідно розрахувати загальну маржу для 5 акцій:

5 акцій х $ 25 = $ 125

По-друге, необхідно розрахувати суму, що забезпечує зростання числа акцій до 5 при використанні 5 доларової дельти:

((Число акцій х число акцій) - число акцій) / 2 х дельта =

Загальна сума

(($ 5х $ 5) - $ 5) / 2х $ 5 = $ 50

Потім ви віднімаєте ці 50 доларів із загальної маржі (на 5 акцій) і отримуєте суму початкового балансу:

$ 125- $ 50 = $ 75

Якщо дельта дорівнює 6 доларам, то розрахунки будуть виглядати таким чином:

$ 25 / $ 6 = 4

4х $ 25 = $ 100 ($ 4х $ 4 $ 4) / $ 2х $ 4 = $ 24

$ 100- $ 24 = $ 76 (початковий баланс)

Більшість трейдерів відкривають торгівлю не з однієї акції. Починаючи з 100 акцій ви зумієте визначити початкові вимоги, збільшивши значення відповідним чином. Крім цього, ви не зобов'язані нарощувати позиції по 100 штук акцій, ви можете почати нарощувати по 10 або по 50 акцій на свій розсуд. Обраний число акцій найкраще прийняти за умовну одиницю. Збільшивши кількість торгових одиниць на 10 штук один раз, ви повинні і надалі збільшувати акції по 10 штук. Щоб дотримуватися цього правила, вам потрібно розрахувати початковий баланс з урахуванням збитків від торгівлі 100 акціями і зростання збитків в перспективі по 10 акцій за угоду. Якщо несприятливий ціновий рух складає 10 доларів на акцію, то загальний збиток складе 1.000 доларів, виходячи з початкового балансу, але при цьому дельта для збільшення числа акцій на 10 дорівнює 50 доларам. В цьому випадку можна скористатися таблицею:

Дана таблиця показує, що починати торгівлю можна, маючи в своєму розпорядженні додатковими 500 доларами на рахунку, щоб виключити проблеми, пов'язані з маржею, використовуючи ті ж самі концепції управління капіталом, що і у випадку з товарними або ф'ючерсними ринками. Певний допуск на 1.000 доларів збитків також не перешкоджає управлінню капіталом, оскільки вам необхідне зростання прибутку.

.

назад

Як зміниться баланс рахунку, описаного в попередньому параграфі?

Новости