Китайські виробники змінюють правила гри на ринку уживаних вантажних автомобілів

  1. У порту Роттердам тестують технологію автоперевезень «рух караваном»
  2. У Ганновері оголошено переможця конкурсу «International Truck of the Year 2019»
  3. У Німеччині на автобані їздитимуть вантажівки без водіїв
  4. Транспортна тиждень (16 травня - 23 травня)
  5. Скільки коштує безпека на дорозі

Найбільші європейські гравці на вторинному ринку продажів вантажних автомобілів занепокоїлися. Величезні інвестиції китайських компаній в Африці віднімають частку європейського експорту уживаних вантажних автомобілів.

На європейському ринку продажів старих вантажних автомобілів відчувається вітер змін. Незважаючи на те, що на африканському континенті ніяких особливих економічних змін не відбулося, європейські експортери ось уже кілька років поспіль відзначають скорочення продажів вживаних автомобілів на цьому ринку. Експерти вказують на китайських виробників, які поступово завойовують цей континент.

Останнім часом експансія китайських виробників вантажних автомобілів відчувається на багатьох зарубіжних ринках. Китайські бренди завойовують симпатії місцевих транспортних компаній, тому цілком зрозуміло, що комусь із колишніх лідерів вторинного ринку доведеться «потіснитися». На поточну ситуацію ця тенденція поки не позначилася, однак, майбутнє викликає тривогу.

Починаючи з 2010 року, китайські підприємці вклали в африканський континент мільярди євро. За допомогою китайського капіталу в Африці створюється транспортна інфраструктура, відкриваються центри продажів і обслуговування вантажних автомобілів, навіть заводи. Китайці продають в Африці не тільки старі, а й нові вантажні автомобілі. На сьогоднішній день в Африці міцно влаштувалися такі китайські компанії, як «Sinotruk» і «Foton». Вони врахували специфіку цього континенту, і в результаті на ринку з'явилися прості в комплектації, конкурентні в ціні і в той же час надійні вантажні автомобілі. Слід не забувати і китайські банки - вони пропонують привабливі умови фінансування на придбання вантажних автомобілів.

Очікується, що в майбутньому експорт уживаних вантажних автомобілів з Європи в Африку буде скорочуватися. Це може в деякій мірі сполохати європейський ринок вантажного транспорту. Проте, поточна ситуація здається більш-менш стабільною.

Проте, поточна ситуація здається більш-менш стабільною

У порту Роттердам тестують технологію автоперевезень «рух караваном»

У порту Роттердам тестують технологію автоперевезень відому як «рух караваном».

2018-10-03 640

У Ганновері оголошено переможця конкурсу «International Truck of the Year 2019»

На виставці комерційних автомобілів IAA 2018 у Ганновері був оголошений переможець престижного конкурсу «International Truck of the Year 2019». Лауреатом став новітній магістральний тягач «Ford F-MAX». Такий вердикт журі, до якого входять 23 журналістів з 23 країн Європи. З новим магістральним тягачем «Ford F-MAX» компанія «Ford Truck» планує потестініть конкурентів з Великої сімки європейських виробників вантажівок важкого класу. Новинка отримала назву на честь легендарних машин «Ford F Series».

2018-09-27 868

У Німеччині на автобані їздитимуть вантажівки без водіїв

У Німеччині на автобані A9 між Мюнхеном і Нюрнбергом будуть здійснювати по три поїздки в день безпілотні вантажівки, що перевозять вантажі логістичної компанії «Schenker» - дочірнього підприємства німецького залізничного концерну «Deutsche Bahn».

2018-06-26 1 236

Транспортна тиждень (16 травня - 23 травня)

Єврокомісія готується ввести рамки CO2 по забрудненню повітря, вперше - для вантажного автотранспорту. В уряді знову захищають інтереси страхових компаній, але обіцяють приборкати зростання вартості страхових послуг. Схвалено введення квот з прийому на роботу спеціалістів із третіх країн, в тому числі, водіїв далеких рейсів - «Linava» бачить в цьому загрозу бізнесу. Ці та інші актуальні новини галузі в традиційній «Транспортної тижня».

2018-05-21 300

Скільки коштує безпека на дорозі

Стратегія посилення безпеки на дорогах «Візія 0» народилася в Скандинавії десяток років тому. Шведи вирішили до 2030 року скоротити число загиблих і поранених на дорозі вдвічі, а ще через 20 років звести смертність від ДТП до нуля. Сьогодні до програми приєдналися багато країн ЄС, в тому числі, з цього року Литва. Амбіційний проект в міністерстві транспорту представили в березні, загальний бюджет не називається - важко планувати на чверть століття вперед. Але і окремі цифри в десятки і сотні млн євро звучать вражаюче - ці б гроші роздати транспортним підприємствам, може, проблеми вирішилися б самі?

2018-04-25 286

Але і окремі цифри в десятки і сотні млн євро звучать вражаюче - ці б гроші роздати транспортним підприємствам, може, проблеми вирішилися б самі?

Новости