малий вузол краватки
Малий вузол краватки (Східний).
Порушуючи тему як зав'язати краватку простим вузлом, розглянемо такий вузол як Малий, який є найпростішим і підійде дуже зайнятим людям, які не особливо прагнуть морочитися над тим, яким вузлом їм в'язати краватку і до якого коміра.
З простих вузлів ще існують такі як четвірка і принц Альберт , А з довше складних Хрестовий, Віндзор та ін.
Хоча хочу зауважити, що малий вузол краватки точно не підійде до коміра акула , Метелик і Мандарин (стійка).
Так як в першому випадку з коміром акула, буде занадто бовтатися між кутами коміра.
У другому, з коміром метелик, він взагалі не буде виглядати, та й така сорочка спеціально призначена для особливих урочистих випадків і носиться з краваткою метелик і фраком. А я думаю, зайнятої людина не буде вбиратися у фрак на роботу.
Ну і в третьому випадку з коміром Мандарин, якщо надіти краватку, то створиться враження, що він одягнений на голу шию, так як буде закривати комір. До такого коміра підходить бант або метелик. Відповідно така сорочка призначена для урочистих випадків.
До Малому вузлу краватки або як його ще називають Східний, якщо підійти з точки зору досвідченого, ділової людини найкраще підходять коміри Кент, Баттен даун, або Таб.
В'яжеться Малий вузол наступним чином.
Треба протягнути краватку під комір так, щоб вузький кінець вузької сторони краватки знаходився приблизно на середині широкого кінця. Далі широкий кінець треба підвести під вузький, розгорнути внутрішньою стороною назовні і обернувши їм вузький кінець.
Завести всередину отриманого на шиї кільця, і протягнути крізь петлю так щоб лицьова сторона краватки була з зовні.
Підтягнути Малий вузол краватки або Східний, взявши в одну руку вузол, а інший потягнути за широкий кінець.
Далі щоб підтягнути краватку, треба однією рукою тримати вузький кінець, а інший потягнути за вузол. От і все.