«Металообробка-2018» - міжнародна виставка новітніх верстатобудування і сучасних технологій металообробки
19-я міжнародна спеціалізована виставка «Обладнання, прилади та інструменти для металообробної промисловості» буде проходити 14 - 18 травня 2018 року в Москві в павільйонах №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, «Форум» і на відкритих майданчиках ЦВК «Експоцентр».
організатори:
АТ «Експоцентр» і Російська Асоціація виробників верстатоінструментальної продукції «Станкоінструмент»
Офіційна підтримка:
- Міністерство промисловості і торгівлі РФ
- Рада Федерації Федеральних Зборів РФ
- Союз машинобудівників Росії
- патронат Торгово-промислової палати РФ
- АТ «ІВК« ФІНВАЛ »- спонсор реєстрації виставки
- ТОВ Інтехніка - партнер виставки
- ТОВ Сандвик - партнер ділової програми
Міністр промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров:
- Виставка є ключовим заходом в області технології обробки матеріалів і вносить істотний внесок в реалізацію відповідних державних програм та інвестиційних проектів.
«Металообробка» - найбільший проект в сфері високих технологій обробки металів - входить в десятку міжнародних промислових оглядів. За останні 30 років виставка успішно демонструє новітні розробки, устаткування, послуги в області верстато- та машинобудування і користується зростаючим увагою з боку провідних світових і російських компаній металообробній промисловості.
Державна підтримка, широка участь провідних національних галузевих асоціацій і найбільших зарубіжних виробників верстатоінструментальної продукції, охоплення всіх аспектів металообробки і верстатобудування, насичена ділова програма підтверджують значимість виставки як головної події галузі.
Президент Російської Асоціації «Станкоінструмент» Георгій Самодуров:
- Виставка «Металообробка» користується незмінною увагою з боку державних органів управління, російських виробників верстатоінструментальної продукції, світових асоціацій і зарубіжних верстатобудівних фірм. Це свідчить про високий міжнародний авторитет проведеного заходу.
Цифри і факти:
Виставка «Металообробка» має сертифікати якості Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI) і Російського союзу виставок і ярмарків (РСВЯ).
П про підсумками Загальноросійського рейтингу виставок «металообробка» присвоєно почесне найменування «Краща виставка Росії 2016-2017 рр.» За тематикою «Машинобудування, металообробка, верстати, промислове обладнання».
- Більше 1000 компаній-учасників з 33 країн світу
- в тому числі 500 російських експонентів
- 8 національних експозицій:
Республіка Білорусь, Великобританія, Німеччина, Китай, Чеська Республіка, Швейцарія, Італія, Франція
- 40 000 кв. м. площа виставки
Президент Торгово-промислової палати РФ Сергій Катирін:
- Виставка «Металообробка-2018» дає найповніше уявлення про тенденції світового машинобудівного ринку, інноваційних розробках і технологіях провідних російських і зарубіжних компаній.
В цьому році площа експозиції виросла і перевищує 40 000 кв. метрів. Свої досягнення демонструють понад 1000 компаній з 33 країн світу: Австралії, Австрії, Бразилії, Великобританії, Німеччини, Данії, Ізраїлю, Індії, Іспанії, Італії, Китаю, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Республіки Білорусь, Республіки Корея , Республіки Молдова, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії, США, Туреччини, України, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії.
Національні та колективні стенди представляють ведущіеотраслевие асоціації: VDW (Німеччина), SWISSMEM (Швейцарія), SST (Чеська Республіка), UCIMU (Італія), TAMI (Китай, Тайвань), CMTBA (Китай), Бізнес Франс - відділ з питань торгівлі та інвестицій при посольстві Франції в РФ (Франція), Міністерство промисловості Республіки Білорусь (Білорусь).
Також в роботі виставки беруть участь верстатобудівні асоціації Ком (Республіка Корея), MIB (Туреччина), JMTBA (Японія), AFM (Іспанія), TMBA (Тайвань), TIAD (Туреччина).
Вперше на «металообробка-2018» за підтримки асоціації MTA (The Manufacturing Technologies Association) організована національна експозиція Великобританії.
Виставка «Металообробка» знову збере на майданчику «Експоцентру» провідних світових і російських Верстатобудівників, розробників і постачальників складного сучасного устаткування і технологій.
Серед учасників - провідні підприємства світового машинобудування і верстатобудування: Alfleth Engineering AG, Amada, Balluff GmbH, BLM GROUP, Bystronic Laser AG, DMG MORI, Galika AG, Grob Werke, FANUC, Handtmann, Hoffmann Group, Emag ECM, Junker, KNUTH, Mazak , Mitsubishi Electric Europe BV, Salvagnini, Sandvik Coromant, TL Technology, Trumpf, Willemin Macodel, WFLі інші.
Росію представляють понад 500 верстатобудівних компаній і підприємств, в числі яких - «Володимирський станкозавод« Техніка »,« ВНІІТЕП »,« Дельта-Тест »,« Дмитрівський завод фрезерних верстатів », «ІТЗ-Туламаш» , «Кировградский завод твердих сплавів», «Ковровский електромеханічний завод», «Концерн Калашников», «Лазерний центр», «Липецьке верстатобудівельне підприємство», «Московський інструментальний завод», «МСЗ-Салют», «НІІізмеренія», «НВП Верстатоінструментальний завод Туламаш» , «Саста», «Станкозавод« ТБС »,« СТАН », що представляє 7 підприємств:« Рязанський верстатобудівний »,« Савеловський верстатобудівний завод »,« Станкотех », НВО« Верстатобудування »,« Іванівський верстатобудівний »,« Донпрессмаш »,« Шліфувальні Верстати », а також« Стан-Самара »,« Пермський завод металообробних центрів »,« Томський інструмент »і багато інших.
Сергій Катирін:
- Упевнений, що проведення виставки послужить всебічному розвитку вітчизняного верстато- та машинобудування, застосування самих передових і передових і перспективних технологічних рішень.
В експозиції представлені інтелектуальні верстатні системи нового покоління; передовий металоріжучий інструмент; ковальсько-пресове, ливарне, зварювальне обладнання; контрольно-вимірювальні машини; технологічне оснащення та комплектуючі; інноваційні конструкторські розробки; новітнє програмне забезпечення; сучасні інформаційні CALS-технології в реальному секторі економіки, сучасні матеріали для металообробки і багато іншого.
Технічні можливості ЦВК «Експоцентр» дозволяють демонструвати будь-яке обладнання, включаючи багатотонні верстати і міні-заводи, в дії.
Багато експонатів будуть вперше представлені широкій аудиторії.
ЗАТ «Липецьке верстатобудівельне підприємство» представить свій новий плоскошліфувальний верстат консольного типу ЛШК80150 - це унікальна розробка компанії дозволяє проводити високоточну фінішну шліфування великогабаритних деталей, яка раніше була можлива тільки на великих продольношліфовальних верстатах.
НПК «Дельта-Тест» продемонструє верстат АРТА С63, який має конструкцію прошивального комплексу із застосуванням прецизійного глобусного столу власної розробки підприємства, яке відкриває можливості обробки раніше недоступних конфігурацій геометрії виробів і перспективну технологію мікроерозіонного 3d фрезерування.
ТОВ «Дмитровський завод фрезерних верстатів» представить верстат фрезерний широкоуніверсальний з поворотною головкою з УЦИ моделі 6ДМ80ШФ1, на якому можливо проводити як фрезерні роботи, так і свердління, зенкування, розточування отворів на заготовках з усіх металів і сплавів, та й так само різних типів пластмас в одиничному, дрібносерійному і серійному умовах виробництва.
ВАТ «САСТА» продемонструє новий токарний обробний центр з ЧПУ НТ 500, який призначений для токарної обробки деталей складної форми, для обробки гладких і різьбових отворів (торцевих Неспіввісність і радіальних), фрезерування радіальних, торцевих, прямолінійних і фасонних пазів і лисок, при цьому деталі можуть бути виготовлені з чорних і кольорових металів, вуглецевих сталей.
Виробнича компанія «Балт-Систем» продемонструє свою флагманську модель УЧПУ NC-400 - це сучасний пристрій для вирішення будь-яких завдань як для верстатобудування, так і для автоматизації нового виробництва, яке має оновлений зручний призначений для користувача інтерфейс, побудований на так званій «віконної» версії.
АТ «Кіровоградський завод твердих сплавів» представить інструмент для обробки алюмінію і, зокрема, змінне багатогранну пластину VCMT-160402 NF, спеціально розроблену для підприємств «Концерну ВКО« Алмаз-Антей », інструмент кінцевий для обробки важкооброблюваних матеріалів, а також ф резу для чорнової обробки FRET-160N40-R10LN19, призначену для високопродуктивної обдирання литва і поковок.
ТОВ «Коспа» продемонструє систему управління універсальними прецизійними поворотними столами (одно- і двокоординатної) в ручному та автоматичному режимах з індикацією і з можливістю вибору програм послідовності руху і комплектний шпиндельний електропривод, створений на базі новітньої вітчизняної розробки - модульного високомоментного синхронного електродвигуна на постійних магнітах .
Відвідувачі зможуть наочно переконатися у високій якості техніки, інструментів, особисто попрацювати на верстатах під контролем фахівців, а також отримати консультацію експонентів по роботі нового обладнання.
Прем'єрою цього року буде новий розділ «Адитивні технології. 3D друк », тематика якого включає: сировина і матеріали для друку виробів; обладнання та технології друку металами, швидке прототипування; 3D-сканування об'єктів; оснащення, комплектуючі; програмне забезпечення. Свої розробки в павільйоні № 5 представлять компанії: 3D Soft, Autodesk, Dorst, Farsoon, Frey & Co., IQB Technologies, Nissa Digispace, Polema, Roland DG, SLM Solutions, Standard Equipment, WellCam, Адем Інжиніринг, Адитивні технології, Диполь, ПОИНТ, СПбГМТУ, Шевальє і ін. В зоні презентацій розділу щодня буде проходити насичена ділова програма, присвячена актуальним питанням розвитку галузі адитивних технологій і огляду нових розробок. У числі заходів - конференції «Адитивні технології і Netfabb - сьогодення і майбутнє інноваційного виробництва», «Практика впровадження 3D-технологій на промисловому підприємстві» та інші.
Георгій Самодуров:
- Немає сумніву, що виставка дасть імпульс розвитку верстатобудування в Росії і допоможе фахівцям підприємств і організацій в сучасних умовах знайти необхідні конструктивні і технологічні рішення в створенні нових типів обладнання, інструменту та сучасних комплектуючих виробів.
Асоціацією «Станкоінструмент» традиційно сформований спеціалізований розділ «Наука, профільну освіту і виробництво», в якому провідні технічні університети і коледжі представляють програми по інтеграції освітнього процесу.
Вперше у виставці п Рімет участь Фонд розвитку промисловості, який представить розроблену спільно з компанією VRTech технологічну платформу віртуальної доповненої реальності для дистанційного навчання і атестації в рамках розвитку Державної інформаційної системи промисловості (ГІСП). Ф ірма «Уніматік» покаже комплект навчальних міні-верстатів (токарний + фрезерний) власної російської розробки і навчальний інтерактивний тренажер.
Вперше буде працювати центр підбору персоналу. У дні роботи виставки можна буде ознайомитися з поточними вакансіями учасників, розмістити своє резюме і отримати професійну консультацію фахівців.
На виставці «Металообробка-2018» в режимі онлайн продовжить роботу проект «Експоцентр» - за виставки без контрафакту », спрямований на протидію демонстрації на виставках контрафактної продукції, незаконному копіюванню експонованих нових розробок.
ДІЛОВА ПРОГРАМА
Успіху виставки «Металообробка» сприяє ділова програма, насичена великими галузевими заходами за участю представників профільних міністерств, найбільших вітчизняних підприємств і асоціацій, провідних технічних вузів та університетів, зарубіжних компаній, видних експертів і вчених.
Денис Мантуров:
- Упевнений, що виставка сприятиме розширенню міжнародної кооперації та торгівлі, обміну інноваційних технологій, укладення нових контрактів, а її велика ділова програма дозволить представникам компаній детально і компетентно обговорити найактуальніші питання розвитку галузі.
Традиційно в рамках виставки пройде щорічний VIII Міжнародний науково-технічний форум «Сучасні тенденції в технологіях і конструкціях металообробного обладнання». Організатори: Російська Асоціація виробників верстатоінструментальної продукції «Станкоінструмент», АТ «Експоцентр».
ФГБОУ ВО МГТУ «СТАНКИН» за підтримки Асоціації «Станкоінструмент» організовує Міжнародний форум «Цифрове машинобудівне виробництво: проблеми та рішення».
Пізнавальними подіями стануть Цикл науково-освітніх семінарів для школярів і педагогів додаткової освіти в області цифрових виробництв і автоматизації і Міжнародна школа молодих вчених та фахівців в галузі робототехніки, виробничих технологій і автоматизації, організовані МГТУ «СТАНКИН» спільно з АТ «Експоцентр».
ТОВ «Стан» організовує на виставці дводенний дискусійно-практичний форум «Індустрія 4.0», на якому провідні зарубіжні та вітчизняні підприємства поділяться своїм досвідом у цій сфері.
У програму заходів увійдуть:
- конференція «Індустріальні масла і МОР в металообробці, машинобудуванні та металургії-2018»;
- конференція «Кадри для промисловості 21 століття»;
- семінари, конференції, доповіді, круглі столи з найактуальніших тем, пов'язаних з розвитком галузі та вирішенням поставлених перед нею завдань.
Детальніше про програму заходів тут >>.
Виставка працює 14 - 17 травня з 10.00 до 18.00. 18 травня - з 10.00 до 16.00.
Офіційне відкриття виставки «Металообробка-2018» відбудеться 14 травня о 12.00, павільйон №2, Синій зал.