Металошукачі. Інтернет магазин металошукачів Фортуна

  1. Металошукачі - початок
  2. В ногу з прогресом
  3. сучасний металошукач
  4. Як вибрати металошукач?
  5. Де купити металошукач?

Ласкаво просимо! Вас вітає інтернет магазин металошукачів Фортуна. На нашому сайті зібрані найкращі пропозиції про покупку металошукачів в Україні. Для Вас доступні тільки оригінальні металошукачі з офіційними голограмами від виробника. Такі голограми захищають Вас від покупки неофіційних металодетекторів та неякісної продукції. Інтернет магазин Фортуна, пропонує найвигідніші умови придбання металошукачів, котушок та аксесуарів, а також гарантовані подарунки при купівлі будь-якого пристрою.

Металошукачі - початок

У наші дні, металошукачі досить часто використовуються в широкому спектрі діяльності людини У наші дні, металошукачі досить часто використовуються в широкому спектрі діяльності людини. Перший оригінальний прилад з властивостями детектора металів, був винайдений Олександром Грехемом Беллом. Прилад був використаний для порятунку життя американського президента Джеймса Гарфілда, на якого було скоєно замах. Олександр Белл, за допомогою свого приладу намагався знайти кулю в тілі президента, але зазнав невдачі, кулю знайшли тільки на розтині. Тим не менше, кілька знаменитих інженерів зацікавилися винаходом Белла, і в 1925 році, Жерар Фішер отримав патент на оновлену версію приладу Белла - перший портативний металошукач. Незабаром, прилади такого типу стали широко використовуватися у військовій справі. Так, за допомогою міношукачів було врятовано багато життів. І до сих пір, металошукачі відіграють велику роль в сфері безпеки. Вони широко використовуються в місцях, де потрібно підвищений контроль: аеропорти, вокзали, в'язниці, суди, поштові відділення та інші установи.

В ногу з прогресом

У наступний період, металошукачі всіляко допрацьовувалися і удосконалювалися У наступний період, металошукачі всіляко допрацьовувалися і удосконалювалися. Крім того, величезна кількість артефактів, що залишилися після Другої світової війни, посприяло поширенню металошукачів серед цивільного населення, а далі і перетворенню кладоискательства, за допомогою металодетекторів, в хобі. З появою попиту на металошукачі, з'явилася велика кількість різних компаній-виробників, що сприяло розвитку технології. Серед інших, яскраво виділився Чарльз Гаррет, засновник компанії Garrett metal detectors. Він першим став використовувати генератори биття. Ця розробка, і як надалі інші його розробки, зробили Garrett однією з найавторитетніших компаній виробників металодетекторів, а металошукач Garrett 250 Ace - одним з найпопулярніших металошукачів в світі. Прогрес не стояв на місці, виробники постійно покращували свої товари і поступово в арсенал функцій металошукача додавалися такі функції як: дискримінація металів, балансування грунту, настройка чутливості і багато інших.

сучасний металошукач

Стандартний металошукач, в основному, складається таких частин: котушка, нижня і верхня штанги, блок управління і підлокітник Стандартний металошукач, в основному, складається таких частин: котушка, нижня і верхня штанги, блок управління і підлокітник. Котушка основний елемент кожного металодетектора. Вона виконує функцію пошуку, працюючи за принципом радара. У котушці з'єднані пристрої прийому і передачі електромагнітних хвиль. Блок управління виробляє хвилі, які за допомогою передавача в котушці поширюються. Якщо ці хвилі наштовхуються на металевий предмет, вони відбиваються від нього і повертаються в приймач, розташований в котушці. Якщо передана і прийнята хвилі відрізняються, металошукач вловлює зміни і сповіщає користувача звуковим сигналом або зображенням на екрані. Нижня штанга - це порожня труба зі спеціальним кріпленням для котушки, що дозволяє правильно закріпити котушку, попередньо відрегулювати її положення для поліпшення результатів пошуку. З іншого боку, нижня штанга кріпиться до верхньої штанги. На верхній штанзі розташований блок управління і підлокітник. Підлокітник забезпечує правильну фіксацію ліктя, для запобігання передчасної втоми. Блок управління - мозок металошукача. Без блоку управління, неможлива робота пристрою в принципі. На ньому знаходяться основні елементи управління пошуком, а також, опціонально, інформативний екран. Блоки управління деяких моделей популярних металодетекторів, знімні, що вельми зручно. Цьому сприяють бездротові технології, які застосовуються в сучасних металошукачів. Яскравим прикладом такого виду металошукачів є металодетектор французького виробництва - XP Deus.

Кожен, хто випробував на собі передчуття скарбу, вже не зупинитися ні перед чим. І звичне хобі часто переростає в основне заняття або навіть набуває роль джерела додаткового заробітку. З кожною знахідкою виникає бажання досягти більшого і отримати від цього задоволення. Набутий досвід безсумнівно позначається на результатах пошуках, але ключову роль, звичайно ж, відіграє металошукач.

Як вибрати металошукач?

Перед тим як купити металошукач, в першу чергу потрібно з'ясувати, з якою метою він буде використовуватися Перед тим як купити металошукач, в першу чергу потрібно з'ясувати, з якою метою він буде використовуватися. Якщо планується займатися пошуком чорних металів, дрібних і середніх розмірів - оптимальним варіантом будуть імпульсні металошукачі. До таких металошукачів можна віднести всім відомий Кощій, а точніше «молодші» моделі Кощій 3І , Кощій 4И і Кощій 5І . Всі ці моделі мають початковий ціновий діапазон, а також дуже прості у використанні. Існують різні модифіковані моделей з глибинними рамками, що дозволяють здійснювати пошуки великих предметів на глибині до 3-х метрів. Яскравим прикладом такого виду є металошукачі Кощей 5ІГ і Кощій Квадро.

Наступною «сходинкою» є металошукачі, так звані - «монетники» Наступною «сходинкою» є металошукачі, так звані - «монетники». Ця категорія металошукачів має можливість дискримінації металів, тобто може відрізняти «чорні» метали від «кольорових». Саме ця характеристика дозволяє шукати монети, різні ювелірні прикраси і т.д. Звичайно-ж найпопулярнішим металошукачем такого типу, який відомий всім шукачам скарбів, є Garrett Ace 250 , Або просто «Аська». Тут вже є і дискримінація, і різні режими пошуку, а також можливість виключити певні типи металів самостійно. Цей металошукач дуже хороший, але існують і аналоги, що дозволяють зробити вибір в співвідношенні ціни і якості. Наприклад, Teknetics Eurotek 8 - більш бюджетний варіант, в порівнянні з «Аською». Не дивлячись на більш скромні параметри, металодетектор показує відмінні результати при пошуку монет. Ну а якщо для нього додатково купити котушку Nel Tornado - ціни йому не буде. В результаті у Вас вийти хороший металошукач початкового рівня з відмінною ціною. Також варто приділити увагу більш удосконаленої моделі «Аськи» - Garret Ace 350 (Euro Ace). Цей металошукач має більш високу частоту пошуку, а також котушку DD PRO 8,5 * 11 '', що дозволяє знаходити монети на більшій глибині.

Якщо все перераховане вище для Вас вже пройдений етап і Вам потрібно щось більш професійне, необхідно звернути увагу на наступні моделі:   Garrett AT PRO   ,   Garrett AT Gold   ,   Minelab X-Terra 705   ,   XP Deus   ,   Кощій 20М   (   25К   / 20ПРО-Ж) Якщо все перераховане вище для Вас вже пройдений етап і Вам потрібно щось більш професійне, необхідно звернути увагу на наступні моделі: Garrett AT PRO , Garrett AT Gold , Minelab X-Terra 705 , XP Deus , Кощій 20М ( 25К / 20ПРО-Ж). Всі ці металошукачі є приладами професійного пошуку, і, відповідно, вимагають певних навичок і досвіду. Кожен з них має відмінну рису і перевершує конкурентів в чомусь. Наприклад, Garrett AT PRO - можна занурювати в воду на глибину до 3-х метрів, а XP Deus вважається кращим монетники свого цінового діапазону.

До кожного з цих металошукачів можна купити котушку, додатково, як заміну основної і отримати приріст в глибині До кожного з цих металошукачів можна купити котушку, додатково, як заміну основної і отримати приріст в глибині. Якщо Ви шукайте оптимальний варіант глибини і стабільності - потрібно купити котушку Nel Tornado . Для пошуку на чистих, вже «вибитих» місцях підійдуть Nel Storm , Nel Attack або Mars Goliath . Любителям пошукати на пляжі потрібно купити Nel Hunter або Mars Tiger . І на кінець третім і останнім типом металошукачів є « Гео-глибинники ». Ці, досить складні прилади, призначені для пошуку різних копалин руд, старовинних поселень, скарбів і т.д. Вони мають, в основному, відмінну форму від звичних для нас металошукачів. Це може бути переносний блок управління, який носитися як сумка через плече, з різними пошуковими котушками і пристосуваннями.

Де купити металошукач?

Після того як Ви визначилися з бюджетом і типом необхідного металошукача потрібно знайти місце, де його купити. На цьому етапі виникає безліч проблем, пов'язаних із завищеними цінами, спробами продати неофіційні товари і т.д. Для того щоб не виникало таких питань, потрібно купувати в перевірених інтернет магазинах. Ми рекомендуємо зробити саме у нас, і ось чому:

  • Ви отримуєте найнижчі ціни на товари, так як ми працюємо без посередників, безпосередньо з виробниками;

  • На все металошукачі і котушки надається офіційна гарантія. Це підтверджує факт авторизованого інтернет магазину;

  • Купуючи металошукачі у нас, Ви отримуєте гарантовані подарунки і навіть можете вибрати певний набір, який Вам підійде;

  • Постійні акційні пропозиції. Наприклад, ви можете купити металошукач Garrett Ace 250 в комплекті з котушкою Nel Tornado і отримати знижку - 100 грн;

  • Для всіх покупців металошукачів і котушок гарантована безкоштовна доставка;

  • Ви отримуєте повноцінне гарантійне і післягарантійне обслуговування. Для Вас доступні 5 сервісних центрів по Україні;

  • Багатоканальна техпідтримка, з усіх питань, починаючи від ціни і закінчуючи навчанням.

Ми завжди раді нашим покупцям і тому йдемо Вам на зустріч. Якщо у Вас виникли питання - зателефонуйте нам або замовте послугу зворотного дзвінка. З повагою, інтернет магазин металошукачів «Фортуна».

Де купити металошукач?
Як вибрати металошукач?
Де купити металошукач?

Новости