Найкорисніші гаджети для школярів
Ми підготували добірку корисних речей, які точно не будуть зайвими в школі.
"Розумні" годинник для дитини
Смартфони вже давно є невід'ємною частиною нашого життя. Однак вони не тільки здатні приносити користь, але і сильно відволікають від повсякденних справ. Часто батьки хвилюються за те, як же розумний пристрій вплине на успішність чада, однак хочуть постійно підтримувати зв'язок з дитиною. У таких випадках на допомогу можуть прийти смарт-годинник для дітей, які мають функцію дзвінків і трекінгу розташування власника (відзначимо, що таке рішення підійде, скоріше, для дітей початкових класів та їхніх батьків).
Смарт-годинник Smart Baby Watch Q50 мають в своєму розпорядженні функції телефону: в будь-який момент ваша дитина зможе вам зателефонувати, натиснувши кнопку "1" або "2". Крім того, маленький власник такого гаджета може скористатися телефонною книгою, в яку зазвичай можна внести до 10 номерів.
Пристрій також має вбудований GPS-модем, який допоможе визначити актуальний місцеперебування дитини. Також за допомогою програми SeTracker, можна відстежувати рух дитини на власному мобільному пристрої.
Smart Baby Watch Q50 має на своєму корпусі окремо виділену кнопку SOS. При натисканні на неї гаджет відправить тривожне повідомлення на три запрограмованих телефонних номери. Дитячі годинники мають також функцію звукового моніторингу.
"Розумні" годинник дозволяють батькам визначити гео-зони, за які дітям не варто виходити. І коли ваша дитина покине позначені межі ви отримаєте про це повідомлення. Крім того, при втраті контакту з рукою дитини Smart Baby Watch Q50 відразу відправить на телефон тривожне повідомлення.
Серед особливостей смарт-годин можна виділити функції фітнес-трекера. Він, як і повноцінні браслети, відстежує кількість кроків, кількість спалених калорій і навіть має функцію моніторингу сну дитини. На екрані також доступна інформація по рівню заряду і звичні дата і час.
Smart Baby Watch Q50 можна придбати в 6 кольорах: білому, чорному, синьому, блакитному, Злена і рожевому. А варто гаджет близько 600 гривень.
Xiaomi Mi Bunny Children Phone Watch 2C
Дитячі годинники Xiaomi Mi Bunny Children Phone Watch 2C, які як і попередні, можуть не тільки показувати час, а й використовуватися замість телефону. Пристрій оснащений екраном PMOLED і виконано в корпусі з силікону. Ремінець та сам корпус можна придбати в блакитному і помаранчевому кольорах. Варто відзначити, що гаджет досить легкий, адже важить всього 37,8 грама.
Головною особливістю Mi Bunny Children є наявність слота для nano SIM. Тому годинник можна використовувати не тільки для спостережень за часом, але і як телефон. За допомогою годин ваша дитина зможе зателефонувати на один з десяти номерів, які записані в пам'ять пристрою.
Також годинник надають можливість відправити сигнал про небезпеку, це можна зробити затиснувши одну з кнопок. Тоді батьки отримають координати дитини (адже пристрій також має в наявності GPS модуль) і 7 секунд аудіозаписи, що відбувається навколо дитини. З метою безпеки можна вказати, від яких номерів приймати вхідні дзвінки. Mi Bunny Children підтримує також Wi-Fi. Зараз оголошена ціна Xiaomi Mi Bunny Children Phone Watch 2C - 31 долар (близько 810 гривень).
Електронна книга
Електронна книга може знадобитися не тільки школярам, адже це надзвичайно зручно, коли всі ваші улюблені автори поміщаються в одному пристрої. Але для початку варто розібратися, як вибрати кращу "електронку" для себе і своєї дитини.
Для початку варто визначитися з розміром і типом екрану. Відзначимо, що розмір екрану електронної книги може бути різноманітним (від 5 дюймів до 11,5 дюймів) і коли в першому випадку ви отримуєте пристрій розміром зі смартфон, то в другому вам доведеться тримати в руках книжку розміром майже як лист. А втім, розмір дисплея залежить лише від уподобань користувача.
Ще одна важлива річ, на яку варто звернути увагу при виборі електронної книги - тип дисплея. Він буває тільки двох варіантів: E Ink (так звана електронна папір) і рідкокристалічний (LCD, TFT, який використовують для смартфонів, планшетів і ноутбуків). Звичайно, E Ink набагато краще для очей, адже практично не робить на них ніякого впливу і виглядає як звичайний лист друкованої книги.
Також, при виборі електронної книги зверніть увагу на управління, пристрій має підтримку сенсорного управління. Однак цей пункт лише питання вашого особистого зручності. Крім того, зверніть увагу на ємність акумулятора і вбудований мембранний сховища. Відзначимо, що книги з E Ink дисплеєм значно більш енергоефективні та не потребують батареї на 2 000 міліампер годин для оптимальної роботи.
PocketBook 626 Touch Lux 3
Пристрій одержав 6-дюймовий екран, який виконаний за технологією E Ink Carta і має роздільну здатність 1280 х 720 пікселів і підсвічування. Щільність пікселів становить 212 DPI. Шрифт насичений, чорний, чіткий, а підкладка не віддає жовтизною. Покриття сенсорне, тому можна працювати пальцями, або ж, якщо незручно гортати, наприклад, в громадському транспорті, можна скористатися механічними клавішами. Сенсорна чутливість на високому рівні.
Електронна книга отримала процесор, що працює на тактовій частоті 1 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті складає 256 ГБ, а внутрішнього сховища, як зазвичай, виділено 4 ГБ, з яких доступно близько 3 ГБ. Також є слот для карти пам'яті, що дозволяє розширити внутрішню пам'ять до 32 ГБ.
Для підключення до інтернету і скачування книг, легкого браузинга і роботи з DropBox є модуль Wi-Fi 802.11 b / g / n. Для зарядки і підключення до ПК надано роз'єм microUSB. Купити PocketBook 626 Touch Lux 3 можна за 3 900 гривень.
Amazon Kindle Oasis
Amazon Kindle Oasis отримала E Ink дисплей (Carta) з діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 1680 × 1264 пікселів (що дає щільність пікселів в 300 DPI). При співвідношенні сторін 4: 3 збільшення діагоналі на 1 дюйм дає майже 30% приросту площі екрану, і треба сказати, це дуже сильно помітно, особливо при прямому порівнянні з попередніми рідерами компанії - починає здаватися, що у них діагональ насправді не більше 5 дюймів.
У Kindle Oasis 2017 використовується процесор NXP i.MX7D (два ядра Cortex-A7), що працює на частоті 1 ГГц. Крім того, новинка отримала 512 МБ оперативної пам'яті. Звичайна версія електронної книги оснащується модулем Wi-Fi 802.11 n, більш просунута доповнена 3G-модулем з безкоштовним дата-трафіком.
Що стосується внутрішнього сховища, тут Amazon пропонує два варіанти: з 8 і 32 ГБ внутрішньої пам'яті. Великий обсяг може бути корисний, якщо власник рідера також слухає аудіокниги - новий "оазис" отримав підтримку сервісу дистрибуції Audible (також належить Amazon) - причому, якщо користувач володіє як аудіо-версією книги, так і "друкованої", він може перемикатися між ними "на льоту" (тобто, наприклад, можна читати з екрану в транспорті, вийти з нього на вулицю і продовжити слухати в навушниках з того місця, на якому ви зупинилися).
Правда, у рідера немає ні роз'єму для підключення навушників, ні спікерів, так що слухати аудіокниги можна тільки в Bluetooth-навушниках.
планшет
Планшетні комп'ютери продовжують втрачати свою популярність серед користувачів. Все більше компаній випускають фаблет, які успішно замінюють планшети. Однак під час навчання такий девайс може виявитися дійсно корисним.
Sony DPT-CP1
Компанія Sony готує спеціальний планшет на основі Digital Paper під індексом DPT-CP1 з 10,3-дюймовим дисплеєм і дещо розширеним функціоналом, в порівнянні зі старшою моделлю на 13 дюймів DPT-RP1 від Sony. А вже зараз усі охочі можуть здійснити попереднє замовлення нового девайса.
У новій моделі планшета на Digital Paper від Sony буде додана одна дуже корисна і цікава особливість - пристрій навчиться зчитувати ступінь тиску при натисканні користувачем на екран, будь то стилус або палець. Незважаючи на таку просту ідею, втілити її на Digital Paper не так-то просто, проте Sony не осоромиться.
Зрозуміло, користувачам будуть доступні Bluetooth і Wi-Fi, які поширені в переважній більшості електронних книг формату E-Ink, що поступово втрачають популярність.
Повідомляється також стартова ціна пристрою, яка складе 600 доларів (близько 16 620 гривень), що на 100 доларів менше в порівнянні з попередньою старшою моделлю від Sony.
Xiaomi Mi Pad 4
Значно бюджетний варіант планшетного комп'ютера пропонує китайський виробник. Mi Pad 4 обладнаний процесором Qualcomm Snapdragon 660. Планшет з Full HD-екраном на 8 дюймів і співвідношенням сторін 16:10 оснащений також фронтальним об'єктивом на 5 Мп, основною камерою на 13 Мп, батареєю на 6000 мач, функцією розпізнавання осіб, Bluetooth 5.0, пам'яттю на 32 або 64 Гб, LTE-модулем Wi-Fi.
Відзначимо, що Xiaomi Mi Pad 4 з пам'яттю на 3/32 Гб обійдеться покупцям в 170 доларів (близько 4 452 гривні), на 4/64 Гб - в 215 доларів (близько 5 630 гривень), на 64 Гб - в 230 доларів ( близько 6 023 гривні).
Зараз на ринку досить бюджетних планшетів, електронних книг і годин для дітей. Ми привели лише кілька прикладів, які, можливо, вас зацікавлять.