Посуд для індукційних плит
Все про посуд → Посуд спеціального призначення → Посуд для індукційних плит
Головною турботою всіх щасливих володарів модних індукційних плит є підбір підходящої посуду. Справа в тому, що без каструлі або сковороди з магнітящімся дном індукційна варильна панель просто не включиться.
Принцип роботи такий плити полягає в створенні магнітного поля, за рахунок якого високочастотний електричний струм від мідної котушки під скляним покриттям вручений панелі проникає в дно посуду, формуючи в ньому кільцевий рух вихрових електричних струмів. За рахунок них і нагрівається дно сковороди або каструлі, що володіє феромагнітними властивостями. Зауважте: у випадку з індукційної плитою необхідне для приготування їжі тепло народжується в самому посуді, а не в конфорці:
«Індукційна посуд»
Отже, головна вимога до посуду для індукційних плит - це наявність притягиваемого магнітом дна. Так що прості алюмінієві, мідні, стеклокерамические і жароміцні каструлі і сковорідки однозначно не підійдуть: від них плита точно вже не "запалиться». До розряду так званої «індукційної посуду» належить:
Звичайно, підбирати посуд для індукційної плити можна за допомогою звичайного магніту, але краще звертати увагу на наявність знаку індукції:
Необхідно відзначити, що узагальнена напис «Підходить для всіх типів плит» не раз підводила володарів індукційних панелей.
Друга вимога до посуду для більшості індукційних плит - це діаметр дна, що закриває не менше 50 - 70% площі зони нагріву. Згідно відкликанню на Яндекс.Маркеті, «оптимальний нагрів можливий тільки при покритті посудом 100% поверхні конфорки». Площа зіткнення з феромагнітним дном, діаметр якого не досягає 12 см, багато індукційні панелі вважатимуть недостатньою для запуску процесу нагрівання.
Однак в даний час вже досить поширені індукційні плити без розмітки конфорок. Для них діаметр дна посуду не має принципового значення.
Третя вимога до сковородам і каструлях для індукційних плит - це ідеально плоске і рівне дно. Посуд має якомога щільніше стикатися з поверхнею.
І нарешті, остання вимога до «індукційної посуді» - це товщина дна не менше 2 - 6 мм. Чим товщі дно, тим краще воно прогрівається і передає жар готується страви.
Марки посуду для індукційних плит
Посуд для індукційних плит сьогодні випускають і європейські, і вітчизняні, і так звані російсько-китайські бренди. Відповідно, кожен споживач може знайти оптимальний варіант на свій смак і гаманець.
Якщо Ви хочете підтримати вітчизняного виробника, ознайомтеся з серіями посуду для індукційних плит марок «Нева-Метал» , «Гурман» , «Кухар» і т.д.
Шанувальники європейських брендів в російських інтернет-магазинах знайдуть підходящий посуд з нержавіючої сталі фірм Fissler (Німеччина), Zwilling (Німеччина), Cristel (Франція), Lacor (Іспанія), Demeyere (Бельгія); з чавуну - марок Hackman (Фінляндія), Staub (Франція), Le Creuset (Франція); з алюмінію з антипригарним, в тому числі титаново-керамічним покриттям - Tefal (International), Woll (Німеччина), Swiss Diamond (Швейцарія); з керамічним покриттям - Fissler, Zwilling і т.д.
Більшість брендів китайського виробництва ( Millerhaus , Vitesse , Hoffmayer та ін.) також випускає посуд для індукційних плит.
Автор статті: Анастасія
Дата публікації: 18.03.2013
Запозичення матеріалів статті без посилання на сайт заборонено!