Російські бренди, які «прикидаються» іноземними

  1. Чому деякі російські марки видають себе за іноземні
  2. Три категорії російських брендів, які видають себе за іноземні
  3. Westland
  4. TJ Collection
  5. FiNN FLARE
  6. Carlo Pazolini
  7. Fabio Paoloni
  8. BGN

Багато покупців навіть не підозрюють, що за гучними англійськими та італійськими іменами насправді ховаються російські виробники. Про найголовніші «псевдо» іноземних брендах ця стаття.

Чому деякі російські марки видають себе за іноземні


Тут ми маємо справу з переконаністю більшості росіян в те, що закордонна одяг і взуття (не рахуючи Китаю і Туреччини) - завжди більш модна і більш кращої якості, ніж вітчизняна. Ця переконаність не безпідставна. З іншого боку вітчизняні виробники, які знають про «особливу любов» росіян до всього закордонному, користуються цим. Особливо це стосується нових брендів, що утворилися після 1990-х років.


В першу чергу марки беруть такі назви, які «звучать» на манер італійських або американських. У цьому факті, самому по собі, немає нічого негожого і це має місце бути навіть у визнаних мекках моди, як, наприклад, Італія. Зокрема, марка Henry Cotton's звучить на англійський манер, орієнтована на любителів «англійського стилю», але заснована в Італії в 1978 р Однак є істотна відмінність - вони не приховують цього факту. Просто таке назва співзвучна стилю того одягу, який вони випускають.


До речі, кому б вже точно не завадило б зробити ребрендинг, так це наш завод «Більшовичка». Адже це просто смішно звучить: «Бізнесмен в костюмі від« Більшовичка ». Однак це суто їх справа, принаймні вони нікого не вводять в оману.


Три категорії російських брендів, які видають себе за іноземні


Всі марки, які «прикидаються» іноземними, можна розділити на три категорії.


До першої категорії відносяться ті марки, які не приховують свого російського походження і мають тільки сама назва на «іноземною» мовою. Це як наш Тіматі black star-ні у кого немає сумнівів в його походження.


До першої категорії відноситься INCITY - російський fashion brand, створений в 2005 році. Це мережа магазинів модного жіночого одягу, яким володіє ВАТ «Модний континент». Взявши собі іноземне назва (яке, до речі, не говорить однозначно про місце походження марки) дана марка з самого початку позиціонує себе як російська і не відчуває якогось дискомфорту в зв'язку з цим. Так само як англійська мова, ставши де факто міжнародним, назва англійською - і данина моді, і тренд і просто маркетинговий хід.


Друга категорія «російських закордонних брендів» особливо не приховує, що крім назви нічого спільного з іноземним брендом він не має. Однак такий одяг і взуття люди все одно купують, вважаючи, що «щось іноземне в цьому є». Але такі марки не придумують фальшивих історій створення, а просто скромно замовчують. По крайней мере, на їх офіційних сайтах ви майже не зустрінете чіткої вказівки, що це саме російська марка. Замість цього використовують такі оточуючі формулювання як «компанія така-то з'явилася на російському ринку в такому то році». Тобто цю фразу можна витлумачити і так, що компанія прийшла на російський ринок з-за кордону.


Нижче наведені приклади таких компаній з фразами, як вони самі пояснюють своє походження на своїх сайтах.


взуттєва марка Paolo Conte (Paolo Conte fashion, P.Cont) «заснована» в 2000 р .; виробник жіночого ділового одягу TOM KLAIM «Заснована» в 1993 р .; взуттєва компанія RALF RINGER »З'явилася на російському ринку» в 1996 р, компанія «TERVOLINA» - «існує» на ринку з 1992 р .; компанія O'STIN «Розпочала свою діяльність в Росії» в 2003 р, SAVAGE «Історія компанії бере свій початок» в 2000 році. Камелот - «перший магазіноткрился в Москві» в 1997 році. OGGI (З 2010 р перейменовано oodji) «історія oodji починається» з 1998 року. Sela - «заснована» в 1991 рік, ZOLLA - «свою історію в Росії марка ZOLLA початку» в 2004 р в Москві.


Окремої згадки заслуговує марка Mascotte ,Котрий належить компанії OOO «Москот-шуз». Спочатку вони всіма силами намагалися сформувати навколо бренду імідж солідної англійської марки: ще недавно сайт компанії запевняв, що головний її офіс розташований в Лондоні. Але зараз з сайту прибрали всю інформацію, залишивши лише те, що в 2000 році бренд Mascotte вийшов на російський ринок, відкривши представництво в Москві. Завищені в порівнянні з Європою ціни, низька якість - якщо так справа піде й далі, то покупці і так здогадаються, що це не має ніякого відношення до Англії.


Третя категорія - марки, які навмисне вводять споживача в оману щодо походження самої марки і місць, де проводиться їх продукція. Для цього вигадуються «історії» їх створення і якщо, наприклад, зайти на їх офіційний сайт, то можна навіть прочитати цю жалісну історію про «вікові традиції» і «справжньому італійському (англійською і т.д.) як». Навіть логотипи таких марок роблять для того, щоб у покупця не виникало сумнівів, що він дійсно купує іноземну, а не якийсь там «російсько-китайський» продукт.


І людина вірить в те, що цей продукт якісний. Тут ми маємо справу з ефектом «плацебо», коли людині вселяють, що він став володарем «престижної» марки. І справді, людина починає «відчувати» якість цієї речі, і те, як воно «відрізняється» від вітчизняного або, не дай бог, китайського виробництва. А коли, наприклад, взуття розвалюється через сезон, то людина в цьому звинувачує московську сльота і реагенти, але ніяк не виробника.


До третьої категорії відносяться такі «бренди» як Westland, TJ collection, Carlo Pazolini, FiNN FlARE, Fabio Paoloni, BGN. Про ці марки слід написати більш детально тому покупці навмисне вводять в оману цими марками і я як професійний шопер хочу відкрити очі моїм читачам на ці товарні знаки.


Westland


Офіційний сайт марки Westland приписує собі таку історію: «У 1930-му році брати Волтер і Девід Адамси відкрили в Чикаго, штат Іллінойс, невелику фабрику з виробництва робочого одягу Офіційний сайт марки Westland приписує собі таку історію: «У 1930-му році брати Волтер і Девід Адамси відкрили в Чикаго, штат Іллінойс, невелику фабрику з виробництва робочого одягу. Справа назвали по-простому - W & D Adams Undertaking. »


Однак в США про таку фірму і таких братів ніхто не чув. Можете спробувати пошукати цю марку за допомогою Google або Вікіпедії. До речі, коли я на їхньому офіційному сайті задала питання, «Де можна купити їх марку в США», мені оператор-консультант (там є така онлайн послуга) відповів: «Ніде» і поставив смайлк. Моє наступне запитання «Чому?» Був просто проігнорований.


Якість одягу - середнє. А ось про ціни сказати варто: в середньому вони вдвічі вищі, ніж в США, наприклад, джинси Levi's в США можна купити за 40 доларів.


TJ Collection


TJ Collection, яка, як пишуть в прес-релізах, «була створена у Великобританії в 1992 році», випускає взуття під трьома торговими марками: TJ Collection, Chester і Carnaby TJ Collection, яка, як пишуть в прес-релізах, «була створена у Великобританії в 1992 році», випускає взуття під трьома торговими марками: TJ Collection, Chester і Carnaby. Виробляються вони все, судячи з прес-релізів, на «сімейних взуттєвих виробництвах Італії і Іспанії з використанням ручної праці». TJ Collection купують стежать за модою представниці середнього класу; Chester - любителі добротної класичної взуття; Carnaby - молодь. Дивувало покупців тільки одне - коли вони, відправившись у справах або у відпустку в Англію, намагалися знайти магазин улюбленої марки, нічого не виходило. Насправді цю марку придумала одна сімейна пара з Москви, а назва утворюється від перших букв їхніх імен Тимур і Юлія. Правда зараз вони проживають в ПАР.


FiNN FLARE


Спочатку дійсно фінська компанія на межі 2000-х була придбана російським підприємцем Спочатку дійсно фінська компанія на межі 2000-х була придбана російським підприємцем. В даний час торгова марка FiNN FLARE має відношення до Фінляндії лише юридичною адресою реєстрації. Ні виробництво, ні дизайн, ні контроль якості до Європи не мають ніякого відношення, хоча компанія активно експлуатує своє походження у формуванні солідного фінського іміджу і звичайно ж непомірно високою ціною.


Виробляється одяг і взуття FiNN FLARE в Росії, Китаї і В'єтнамі. Якість продукції цілком пристойне. Дизайн на любителя, але це завжди питання смаку. Цінова політика з задоволенням експлуатує парадокс російського ринку: цілком пересічна для Європи одяг коштує тут стільки, скільки в Англії і Італії продукція від дизайнерів зі світовою популярністю.


Carlo Pazolini


Торгова марка взуття Carlo Pazolini активно позиціонує себе як італійська, причому аж ніяк не в бюджетному ціновому сегменті Торгова марка взуття Carlo Pazolini активно позиціонує себе як італійська, причому аж ніяк не в бюджетному ціновому сегменті. Як зазначено на Forbes.ru засновник компанії «Карло Пазоліні» Ілля Рєзнік. У 1992 році тридцятирічний інженер-автомобілебудівник заводу «Москвич», заробивши невеликий капітал на торгівлі побутовою електронікою, замовив партію взуття на одній з фабрик на півдні Італії. Логотип для вигаданої ним марки Carlo Pazolini розробило молоде рекламне агентство «Відео Інтернешнл». в 1997 році Резник купив дві взуттєві фабрики - в селищі Точкові і місті Кубинка Московської області. Однак зараз все більше взуття Готується в Китаї, тому що в Росії занадто дорога робоча сила.
До слова сказати, це єдиний російський бренд, який позиціонує себе як італійський і одночасно його магазини є в самій Італії. Наприклад, я особисто знаю один магазин в самому центрі Мілана на via Dante.


Проте, введення російського споживача в оману все-таки присутня, тому що на офіційному сайті акцент робиться на те, що саме на території Італії була зареєстрована торгова марка Carlo Pazolini Проте, введення російського споживача в оману все-таки присутня, тому що на офіційному сайті акцент робиться на те, що саме на території Італії була зареєстрована торгова марка Carlo Pazolini.


Fabio Paoloni


Під брендом Fabio Paoloni випускається чоловічий одяг: класичні костюми, сорочки, верхній одяг Під брендом Fabio Paoloni випускається чоловічий одяг: класичні костюми, сорочки, верхній одяг. У самому логотипі присутнє слово Milano, даючи недвозначний натяк на своє благородне походження. Тобто це пряме введення в оману. Інформацією про італійську марку одягу Fabio Paoloni наповнений тільки Рунет. В італійському сегменті інтернету на неї немає жодного натяку. Де шиється і ким одяг Фабіо Паолоні можна тільки здогадуватися - на офіційному сайті немає взагалі ніякої інформації про їх походження.


BGN


Як зазначено на офіційному сайті «історія марки BGN почалася в Парижі Як зазначено на офіційному сайті «історія марки BGN почалася в Парижі. У 1999 році слідом за першою галерей BGN, розташованої в самому центрі Парижа, з'явився перший магазин в районі Saint-Gemain des Près, потім в 2004 році в кварталі Le Marais. У 2000 році відкрився перший магазин BGN в Росії, потім в Україні та Туреччині. З кожним роком кількість магазином постійно зростає ». Однак у французькому сегменті Інтернету немає жодної згадки про цю марку, так що висновок робіть самі.


І на закінчення скажу, що якщо якість і стиль одягу і взуття на високому рівні, то немає потреби і ховатися за «іноземним» брендом, а якщо немає - то це не тільки обман споживачів, але і шкоди діловій репутації тих країн, якими прикриваються псевдо італійські та псевдо американські компанії.


Стиліст-шопер


Олеся Маранова


Моє наступне запитання «Чому?

Новости