Сонячні панелі на багатоповерхівках Дніпропетровська

Зізнаємося, ми звикли бачити сонячні панелі на дахах елітних заміських будинків. Але це вже пережитки минулого. Сонячні панелі на рядовий багатоповерхівці Дніпропетровська вже реальність.

В якості яскравого прикладу використання геліосистеми в багатоповерховому будинку, розглянемо експеримент Олександра Манохина в своїй квартирі на вулиці Велика Дієвського 32 в Дніпропетровську. Незважаючи на те, що сонячні панелі задоволення не з дешевих, у конкретно цього користувача, вона окупилася менш ніж за півроку. Олександр орієнтував сгенерированную електроенергію на освітлення квартири і харчування малих електроприладів. Завдяки використанню сонячних панелей, споживання електроенергії з загальноміських мереж знизилося з 300кВт * год до 100 кВт * год. Повна енергетична автономія, застосовуючи тільки сонячні панелі не можлива, так як в похмуру погоду ефективність панелей значно падає, а для забезпечення енергоємних приладів необхідні значні витрати на акумуляторні батареї. Енергонезалежність не може бути побудована виключно на сонячних панелях, потрібен системний підхід із застосуванням альтернативних джерел енергії різної природи.

Монтажники сонячних панелей в Дніпропетровську стверджують, що замовлень у них багато, а зацікавленість населений сонячними панелями пояснюють стабільною тенденцією зростання енергоресурсів. Так само, електрики звернули увагу на можливість не тільки економити, а й заробляти на згенерованої геліосистемою електроенергії. Систему панелей в кількості від шести вже можна назвати автономною електростанцією з можливістю генерувати від 150 кВт * год електроенергії на місяць. Споживачам доступна можливість участі в державній програмі "зелений тариф". У разі укладення договору з обленерго на умовах користування електроенергією за "зеленим тарифом", "надлишки" електроенергії продаються міських електромереж, приблизно по 4 грн. за кВт * год. Змоделюємо ситуацію, якщо Ви споживаєте на місяць 150 кВт * год, а Ваша гелиосистема генерує 300кВт * год, "надлишок" електроенергії, що продається міських електромереж принесе прибуток в 600 грн.

Вибір оптимального джерела енергії в кожному окремому випадку справа професіоналів. Якщо Вас зацікавила енергоефективність і енергонезалежність, ми з радістю підкажемо і допоможемо Вам.

схоже

Новости