Швидко Сідає Батарея Телефону

  1. Як економити заряд батареї Android і iOS?
  2. Як уникнути сіла батареї на Андроїд?
  3. Що робити, якщо на iPhone сідає батарея?
  4. Чохол батарея для зарядки телефону
  5. Внутрішня акумуляторна батарея для телефону
  6. Сонячна батарея для телефону

Нетривалість роботи батареї телефону - це одна з найактуальніших на сьогоднішній день проблем практично всіх пристроїв на Android або від Apple. Швидко закінчується заряд батареї на телефоні став великою проблемою чи не для кожного, хто користується телефонами. Справа, звичайно ж, не в самій операційній системі, а, скоріше, в тому функціоналі, яка вона спільно з апаратної начинкою сучасних смартфонів пропонує користувачам. Так, сідає батарея до другої половини дня найчастіше через яскравість екрану, GPS-навігація, активних інтернет-з'єднань і інших бездротових технологій. Але не все так погано - думаю, що саме час дізнатися про способи економії заряду батареї телефону Андроїд.

Як економити заряд батареї Android і iOS?

Отже, новенький блискучий телефончик в коробочці вже лежить у вашій сумці, і ви поспішаєте додому, щоб скоріше його відкрити і провести пару годин в установці нових додатків і іграшок. Але не поспішайте! Щоб вашої новий друг прожив з вами як можна більш довго і щасливо, перед використанням потрібно виконати кілька нескладних дій.

  1. Перш за все потрібно його як слід погодувати - тобто зарядити. У вимкненому стані підключіть його до зарядного пристрою, а потім вставте в розетку і потримайте його так годин 6-7. причому завжди дотримуйтесь послідовність - спочатку зарядку в телефон, а тільки потім в розетку.
  2. У перші кілька разів розряджати телефон потрібно до повного розряду. Після цього завжди ставте годуватися ваш гаджет при останньому 1/3 заряду і заряджайте не більше 2-3 годин. Тобто не потрібно залишати його на всю ніч, так як після того, як за він повністю зарядиться і відключитися від харчування від електромережі, то знову почне розряджатися і після цього, після досягнення певного рівня, знову автоматично запрацює зарядний пристрій - так час життя акумулятора , розрахованого на певну кількість циклів, скоротиться на 15-20%.
  3. Не тримайте повністю сіла батарейку в такому стані більше півгодини. Ставте на зарядку відразу - це також продовжить термін її служби.

Як уникнути сіла батареї на Андроїд?

Ну все, перші правила засвоїли, тепер починаємо розбиратися, чому швидко сідати батарея при експлуатації? Як продовжити щоденну працездатність акумулятора смартфона і як відбувається економія батареї на Андроїд, щоб одного заряду вистачало на якомога більший час?


  1. Економні настройки дисплея
    Яскравість дисплея - це настройка, яку на догоду працездатності акумулятора необхідно провести в першу чергу. Вона дозволить в рази заощадити заряд батареї телефону. Для початку слід встановити яскравість дисплея на рівні 40-50%. Такий варіант буде особливо актуальний в разі, якщо ви - володар топового смартфона з Full HD 4,5-5-дюймовим екраном. Як правило, це такі смартфони, як HTC Butterfly, Sony Xperia Z або останні моделі Samsung Galaxy. Незважаючи на те, що їх виробники та подбали про те, щоб енерговитрати НАДЧІТКЕ і яскравих дисплеїв гаджетів компенсували потужні акумулятори, як виявилося на практиці, цього все ж недостатньо.

    Ще один варіант настройки яскравості дисплея - опція автояркость, яка самостійно підлаштувати дисплей під навколишнє освітлення. Опція знаходиться в «Налаштуваннях» - меню «Екран» - «Автонастройка». В цьому ж меню можна прибрати анімовані шпалери на робочий стіл, які теж, до речі, споживають більше енергії, ніж звичайна картинка.

    Можна також відмовитися від підсвічування дисплея.

    Для довідки: витрата енергії екрану в режимі підсвічування становить 39%, а в режимі очікування - 23%.

  2. Відключення бездротових технологій
    Заощадити заряд батареї Android-смартфона допоможе відключення бездротового зв'язку і пов'язаних з нею сервісів - Wi-Fi, NFC, GPS, (включаючи функцію Android Beam). Включати ці модулі необхідно лише в разі потреби, оскільки деякі з модулів бездротового зв'язку в активному стані час від часу сканують простір у пошуках сумісних пристроїв і доступних мереж. Природно, ці операції споживають заряд батареї. Bluetooth в даний час користувачами практично не використовується для обміну даними, однак є досить-таки багато народу, які використовують Bluetooth для підключення бездротових навушників або автомобільної гарнітури. У такому випадку варто правильно розставити пріоритети - якщо працездатність смартфона важливіше, сміливо відключайте гарнітуру.
  3. Налаштування «Режим польоту»
    Окремо варто приділити увагу такій Android-налаштування, як «Режим польоту», за допомогою якої можна відразу відключити всі функції, які пов'язані з мобільною мережею (дзвінки, СМС, 3G, Інтернет і т.п.). Ця функція буде дуже до речі в місцях, де підключення нестабільно - це не тільки літак, але також метро і багато сільські місцевості. Так, на пошук мереж гаджет витратить енергію, яку міг би використовувати для тривалості його роботи.
  4. Налаштування «Тільки мережі 3G»
    Щоб зовсім не витрачати енергію на доступ до високошвидкісних мереж, якщо ви використовуєте підключення по 3G і Wi-Fi, доцільно буде відключити в системних настройках LTE. Для цього необхідно в «Налаштуваннях» відкрити розділ «Бездротові мережі», далі «Мобільна мережа» і поставити галочку біля пункту «Тільки мережі 3G».
  5. Інші дрібниці, які економлять заряд батареї
    Для зручності включення і виключення автояркость, Wi-Fi, Bluetooth, синхронізації, GPS краще винести віджет налаштувань енергозбереження на робочий стіл смартфона.

    Відключення вібрації кнопок також економить заряд батареї. Для цього необхідно в «Налаштуваннях» перейти в розділ «Мова і введення», далі «Клавіатура Android» (якщо ви використовуєте іншу клавіатура, відповідно, вибираєте її). В цьому розділі знімаєте галочку з опцій «Тактильна клавіш» і «Звук клавіш».

    Крім цього, варто скоротити час автоматичного відключення дисплея до 15 секунд. Для цього перейдіть в «Налаштуваннях» в розділ «Екран», далі «Сплячий режим».

    Також не забувайте закривати додатки, які ви не використовуєте в активному режимі - так, навіть якщо програма не запущено, його процеси, активні в фоновому режимі, можуть витрачати заряд акумулятора. Варто також прибрати з робочого столу віджети додатків та ігор, якими ви не користуєтеся часто, а непотрібні програми та ігри зовсім видалити.

    Крім того, слід зазначити, що запущені програми, зрозуміло, теж їдять нашу енергію. І чим більше їх одночасно запущено, тим більше апетит. Тому завершуйте всі невикористовувані програми. Для того, щоб дізнатися, яка програма вимагає найбільших витрат заряду, можна скористатися вбудованими в Android можливостями. Подивіться відеоролик в кінці статті, щоб зрозуміти, де їх знайти на вашому планшеті або телефоні.

  6. Додаток для Android «Easy Battery Saver»
    Більш гнучкі настройки для енергозбереження можна задати за допомогою програми для економії батареї на Android Easy Battery Saver. Це невелика зручна утилитка з декількома профілями, які можна налаштовувати під різні користувальницькі потреби в користуванні смартфоном. Завантажити її легко з вбудованого Google Play Market. У більшості випадків використання програми рекомендується так званий «розумний режим», який володіє найбільш оптимальними настройками, які і економлять заряд акумулятора, і залишають Android-смартфону ряд його функціональних переваг. У режимі «супер-економії» додаток «Easy Battery Saver» відключає відразу все енергоспоживаючі функції смартфона, крім дзвінків і СМС.

  7. Програма для економії батареї «Battery Dr. Saver »
    Ще одна корисна програма для Android - Battery Dr. Saver, яке виводить детальну інформацію про витрату енергії. Це температура смартфона, кількість проведеного часу в режимі розмови або 2G / 3G / 4G-мережах, кількість часу, витраченого на відтворення медіа-контенту. Додаток облаштовано зручним менеджером завдань, за допомогою якого можна вивантажити з фонової роботи програми або гри, в яких немає потреби. У розділі програми «Установки» зручно зібрані всі функції, які споживають багато енергії, які можна тут же і відключити - настройки екрану, гучності, Wi-Fi, «Режим польоту» і т.п. Додаток підтримує російську мову.

  8. оновлення прошивки
    як і для роутерів , Для сучасних планшетів і смартфонів регулярно виходять нові прошивки - як офіційні, так і кустарні. Якщо перші можна завантажити офіційно за допомогою програми-синхронізатора, що надається фірмою, то друге повно в інтернеті на тематичних форумах і торрентах. Найчастіше неофіційні прошивки навіть краще, але при їх використанні всі ризики щодо можливої ​​втрати працездатності пристрою ви берете на себе і гаджет злітає з гарантії. Так ось, оновлення прошивки може допомогти в економії заряду - саме так сталося у мене при оновленні Samsung Galaxy Tab, коли батарея стала сідати за майже вдвічі більший термін, ніж до нього.

    для роутерів

Що робити, якщо на iPhone сідає батарея?

Всі ці ж настройки для економії заряду ви можете використовувати, коли швидко сідати батарея на iPhone, якщо у вас смартфон від компанії Apple. Відрізняються лише програми для економії батареї і деякий вбудований функціонал.

Наведу основні пожирачі заряду у iPhone:

  • Вимкніть календар, так як він має властивість мимовільно перегруповують події, ніж відбирає заряд.
  • Вимкніть локаційні сервіси, так як смартфон постійно намагається відправляти запити для отримання інформації про місцезнаходження. (Настройки - Геолокація - Системні служби - часовий пояс). Також відключіть ті додатки, які використовують сервіс GPS, коли ви ними не користуєтеся.
  • Це також стосується всіх невикористовуваних програм. Зайдіть в «Системні служби» і відключіть їх.
  • Вимкніть оновлення поштових служб
  • Вимкніть голосовий сервіс Siri
  • Багато енергії витрачає iPhone для постійної синхронізації з хмарним сервісом зберігання даних iCloud. Якщо ви їм не користуйтеся, то видаліть свій обліковий запис, але майте на увазі, що більше вже синхронізувати телефон з цим сервісом не вийде.
  • Плюс всі поради, які я вже перераховував по відношенню до Android - автономні режими, прошивки, яскравість дисплея і т.д.

Ось, мабуть, і все найоптимальніші способи продовжити працездатність акумулятора смартфона протягом дня. Якщо ж ви не готові відмовитися від сучасного функціоналу свого гаджета і готові жертвувати зарядом батареї, в вашому випадку буде не зайвим придбати змінний акумулятор - це ще одне практичне рішень проблеми, крім перерахованих вище софтових способів економії заряду.

Бувають вони двох типів - зовнішній акумулятор-чохол або внутрішня батарея збільшеної місткості.


Чохол батарея для зарядки телефону

Найпростіший варіант продовжити життя вашого телефону між зарядками. У нього є як ряд переваг, так і суттєві недоліки.

плюси:

  • Великі можливості по ємності заряду
  • Немає необхідності розбирати телефон
  • легко знімається
  • Захищає телефон від пошкоджень

мінуси:

  • важкий
  • Збільшує розміри телефону

Ще до одним з непрямих плюсів можна віднести і те, що у такий зовнішньої батарейки є своє гніздо для USB, а значить не буде розбовтуватися основний роз'єм на самому девайсі. При підключенні до мережі спочатку заряджається сам телефон, а потім ця батарея, яка починає заряджати основний пристрій, коли залишається менше 20% заряду основного акумулятора. Такі моделі є майже для всіх смартфонів і, як правило, в двох основних колірних рішеннях - чорному і білому, так що за зовнішній вигляд телефону з цією штукою можна не турбуватися. Крім того, є варіанти як просто нарощені задня панель, так і у вигляді повноцінного чохла з обкладинкою, що оберігає екран.

На фотографії зображено чохли батареї для iPhone, але як раз у нього проблем з часом роботи менше, ніж у тих же Samsung або HTC - у мене Galaxy S2 і я користувався у свій час саме такою штукою, ...

Внутрішня акумуляторна батарея для телефону

... поки не знайшов ще більш зручний варіант - внутрішню батарейку збільшеного обсягу. Цей тип вставляється замість штатного акумулятора. На мій погляд, зручніше, але є також «за» і «проти».

Плюс в тому, що він прихований в корпусі і не збільшує розміри телефону Плюс в тому, що він прихований в корпусі і не збільшує розміри телефону.

мінуси:

  • Обмежені можливості по ємності заряду
  • збільшує вагу
  • Необхідність встановлення іншої задньої кришки

По-перше, можливості по збільшенню часу роботи обмежені. Якщо знімну батарею можна було зробити навіть дуже, досить було лише збільшити її розмір (в розумних межах), то тут потрібно вмістити його під кришкою пристрою, а значить можливості збільшення не безмежні. А по-друге, оскільки він все одно виходить більше штатного, потрібно замінювати штатну кришку телефону на ту, яка йде в комплекті з акумулятором. Для iPhone таких аксесуарів немає, так як кришка не призначена для штатного відкриття. А ось для інших зі знімними батарейками є. І на свій Самсунг я такий знайшов. Правда, в представленому в Москві і в наших інтернет-магазинах я знайти кришку білого кольору не зміг - довелося замовляти на Ebay з Туманного Альбіону, але виявилося з доставкою навіть дешевше, ніж тут - довелося лише місяць почекати.

Чому мені сподобався саме цей варіант? Тому що він не роздуває телефон в розмірах. Так, кришка трохи більше і телефон став трохи пухлее і важче, але це помітно тільки якщо поставити поруч з ним аналог зі штатною батареєю всередині.

Сонячна батарея для телефону

Є зараз і такий новомодний девайс, як сонячна батарея. Але це не додатковий акумулятор, а просто мобільна версія зарядки, коли немає під рукою розетки. Її зручно використовувати, наприклад, в поході або тривалої прогулянці на природі.


До речі, даний пристрій вже є універсальним - через безліч доступних сьогодні перехідників між різними типами роз'ємів USB його можна використовувати також для зарядки камер, фотоапаратів, планшетів і т.д.

А тепер подивіться мою добірку кращих відео-оглядів описаних вище батарей, а також пізнавальне відео про типах сучасних акумуляторів, і робіть вибір - заряджати свій мобільник два рази в день більше не доведеться!

Як економити заряд батареї Android і iOS?
Як уникнути сіла батареї на Андроїд?
Що робити, якщо на iPhone сідає батарея?
Як економити заряд батареї Android і iOS?
Як уникнути сіла батареї на Андроїд?
Ну все, перші правила засвоїли, тепер починаємо розбиратися, чому швидко сідати батарея при експлуатації?
Як продовжити щоденну працездатність акумулятора смартфона і як відбувається економія батареї на Андроїд, щоб одного заряду вистачало на якомога більший час?
Що робити, якщо на iPhone сідає батарея?
Чому мені сподобався саме цей варіант?

Новости