УФ лампа № 818-U / L13 PASTEL PINK

Схожі товари: //beauty-bonanza.com.ua/filesup/tov_photo/3337_1_1.jpg LED + UV Lamp SUN 9C PLUS 36W Схожі товари: //beauty-bonanza

LED + UV лампа для полімеризації гелів і гель-лаків, абсолютно нова технологія!
Потужність: 36 Ватт

Ціна 490 389 грн

//beauty-bonanza.com.ua/filesup/tov_photo/8411_1_1.jpg LED + UV Lamp SUN 4S 48W //beauty-bonanza

LED + UV лампа для полімеризації гелів і гель-лаків, абсолютно нова технологія Smart 2.0! Захист від перегріву!
Потужність: 48 Ватт

Ціна: 1650 1199 грн

//beauty-bonanza.com.ua/filesup/tov_photo/3265_1_1.jpg УФ лампа № 318 TEA ROSE //beauty-bonanza

Професійна дзеркальна УФ лампа для нарощування та Shellac з таймером (Покращена збірка).
Потужність: 36 Ватт

Ціна: 417 337 грн

Ціна: 417 337 грн

Вас цікавить покупка матеріалів для професіоналів нігтьової індустрії: матеріали для нарощування нігтів, манікюру та педикюру, лаки і засоби по догляду за нігтями? Все це ви можете купити прямо зараз, заощадивши силу-силенну часу! Інтернет-магазин Bonanza з радістю допоможе вам уникнути необхідності відвідувати десятки магазинів.

У нас представлена ​​високоякісна оригінальна продукція провідних світових брендів: CND (Creative Nail Design), OPI, NailTek.

Ви хочете купити УФ лампу № 818 / L13 PASTEL PINK потужністю 36 Ватт для нарощування нігтів і покриття лак-гелем Shellac (Шелак)?

Жителі будь-яких міст можуть без зайвих клопотів замовити будь-який товар в нашому інтернет-магазині Bonanza, не встаючи зі свого крісла, і отримати його в найкоротші терміни.

Інтернет-магазин Bonanza діє на території всієї України (Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Ужгород, Донецьк, Одеса, Кривий Ріг, Крим, Маріуполь, Білгород і т.д.). Ми цінуємо своїх постійних клієнтів і завжди раді новим покупцям!

Ми раді, що Ви вибираєте нас!

beauty-bonanza.com.ua

УФ лампа № 818-U / L13 PASTEL PINK відгуки:

17.03.2018 14:31 Менеджер

Марія, добрий день. Спасибі вам велике.

16.03.2018 20:03 Марія

Замовила лампу, замовлення отримала в Миколаїв через один день. Але при включенні лампи лампочки включилися і відразу погасли і більше лампа не включилася. Зв'язалася з менеджером лампу замінили без питань. Рекомендую цей магазин. Дуже відповідально підходять до кожного клієнта. Буду замовляти ще. Дякуємо.

29.04.2017 12:54 Менеджер

Вікторія, добрий день. Спасибі вам.

29.04.2017 12:50 Вікторія

Замовила УФ лампу. Прийшла вчасно, все відмінно працює. Дякуємо)

31.12.2016 12:03 Менеджер

Наталя, спасибі велике за відгук, нам дуже приємно і важливо знати, що Ви залишилися задоволені нашою роботою.

31.12.2016 11:53 Наталія

Замовила набір для шелаку (лак гель, топ, обезжириватель і т.д) і УФ лампу. Все в Київ доставив кур'єр буквально через день. Замовлення повністю порадував, єдине при перевірці УФ лампи, виявила, що одна з лампочок була відірвана і просто випала. За Вайберу відразу ж відправила все фото, пояснила ситуацію - лампу тут же без всяких суперечок прислали іншу. Всім рекомендую, сервіс 10/10.

27.12.2016 19:48 Менеджер

Добрий вечір, Юлія! Дана модель сушить гель лак 2 хвилини.

27.12.2016 19:41 Юлія

Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, скільки часу сушить дана лампа гель лак? Спасибі!

22.12.2016 10:43 Менеджер

Ніна, добрий день. Приносимо свої вибачення за принесені незручності, наберіть нас, будь ласка, для вирішення даної проблеми.

22.12.2016 10:39 Менеджер

Інна, добрий день. Наберіть нас, будь ласка, для вирішення даної проблеми.

22.12.2016 10:36 Менеджер

Олена, добрий день. Звичайно, Ви можете у нас придбати змінні лампочки на дану модель лампи.

22.12.2016 1:06 Ніна

Сьогодні отримала цю лампу: рожевого кольору, хоча неодноразово уточнювала, що хотілося б фіолетову! Замовлення підтвердили, але прислали не той колір! Це не найстрашніше, я розумію, що це бюджетний варіант, Але вона зовсім не годиться, навіть для домашнього застосування , таймер не працює, однофазний гель навіть по закінченню 4 хвилин не сушить! Дуже засмучена! Гроші на вітер! жах!

12.09.2016 21:22 Інна

Купила собі цю лампу. Прочитавши відгуки при замовленні попросила щоб прислали якісну лампу, але мене попередили що гарантія пів року. Дорогі працівники я звичайно розумію що у мене є гарантія, але послуясь лампою вдруге у мене перестав працювати таймер. Я в шоці. Я розуміла що він може зламатися, але не при 2 ж використання ???? !!!!!!

29.06.2016 19:16 Олена

А на цю лампу змінні лампочки ще випускають? Яка на них абрівіатура?

06.06.2016 10:07 Менеджер

Ліна, наберіть будь ласка магазин для вирішення даного питання.

05.06.2016 20:31 лина

При першому використанні перестав працювати таймер.радует тільки швидка доставка 1 день.

30.05.2016 17:50 Надія

Дякую! Товар доставили Швидко, таймер працює!

13.03.2016 20:27 Олена

здрастуйте! хочу зробити замовлення лампи, але бачу що половина відгуків зі зламаним таймером. чи можливо з першого разу отримати з робочим таймером ??? або як пощастить ?? мені потрібно на подарунок, і міняти особливо не коли буде. чи добре сушить гель лаки лампа?
може є в межах цієї суми що то ще ?? якщо так порадьте

Ви хочете купити УФ лампу № 818 / L13 PASTEL PINK потужністю 36 Ватт для нарощування нігтів і покриття лак-гелем Shellac (Шелак)?
Підкажіть, будь ласка, скільки часу сушить дана лампа гель лак?
Я розуміла що він може зламатися, але не при 2 ж використання ?
Яка на них абрівіатура?
И можливо з першого разу отримати з робочим таймером ?
Або як пощастить ?
И добре сушить гель лаки лампа?
Може є в межах цієї суми що то ще ?

Новости