WikiZero - Space (група)
open wikipedia design.
Space
Концерт "Paris - France - Transit" в Москві. 1983 рік. Основна інформація Жанр Спейс-синтіпоп , Спейс-диско , спейс-рок роки 1977 - 1981 ,
1990 - Нині Країна Франція Франція Інша назва Didier Marouani & Space Мова пісень інструментальний оркестр, рідкісні пісні на англійській мові , Одна пісня на французькою мовою лейбл Vogue, PolyGram, RDS Records [1] склад Дідьє Маруані колишні
учасники Ролан Романеллі, Дені Коттар, Яннік Топ, П'єр-Ален Даан, Джо Хаммер, Мадлін Белл, Ян Лозет, Ян Беноа, Джон Едвардс, Патріс Тісон, Cіссі Стоун space.tm.fr і progmusic.ru/space/
Space (від англ. space - космос; / Speɪs / ) - французька гурт, який виконує музику в жанрі «Космічної» електроніки і диско .
Дідьє Маруані на той час мав деяку популярність як сольний поп-виконавець, але незабаром зосередився на своїй групі, назва якої підказала композиція "Magic Fly", спочатку написана в 1976 році для телепрограми, присвяченої астрології [2] .
Дідьє Маруані: "З огляду на слова людей, постійно говорили мені, що мелодія нагадує звуки, які виходять з космосу, в якості назви я вибрав" Space " [3] .
У ранній період музиканти всіляко підкреслювали науково-фантастичну спрямованість своєї групи, часто виступаючи в сценічних костюмах зразок скафандрів . Іншою причиною появи на публіці у вигляді "космонавтів" був діючий контракт Дідьє Маруані з фірмою "Polydor".
Д. Маруані: "Ми з продюсером запропонували моїй звукозаписної компанії випустити" Magic Fly "під моїм ім'ям, але лейбл вирішив, що композиція недостатньо хороша для того, щоб робити це ... Мій продюсер знайшов іншу фірму, але я не міг" світитися "під власним ім'ям, оскільки контракт з моєю компанією залишався в силі ... Скафандри з'явилися ще й тому, що в ньому ніхто не міг мене впізнати. Довелося вигадувати творчий псевдонім, і я зупинився на "Ecama" [4] .
В кінці 1970-х рр. група випустила три успішних альбоми: Magic Fly (1977), Deliverance (1977) і Just Blue (1978), проданих в цілому тиражем більше 12 мільйонів копій. До моменту запису другої платівки складу колективу змінився в порівнянні з початковим, включаючи появу американського барабанщика Джо Хаммера і британця Джона "Ріно" Едвардса.
після виходу Just Blue в історії групи стався критичний момент, пов'язаний з зростаючим бажанням її лідера виступати з концертами (раніше неможливими через недосконалість доступних моделей синтезаторів), що призвело до конфлікту з продюсером Жаном-Філіпом Ілієску.
Д. Маруані: "... Все йшло добре, але в той час я, побачившись з моїм продюсером, сказав йому про своє бажання виступати на сцені. На той момент у нас не було жодного" живого "виступу, тільки телевізійні. Мені вдалося отримати дозвіл на концерт під Ейфелевою вежею, за підтримки (радіостанції) "Europe 1", і преси теж, але в кінцевому підсумку мій продюсер вирішив все скасувати. і тоді я сказав: "я йду", тому - що група, яка дає концертів, рано чи пізно загине " [3] .
Після цього група, на чолі якої став Ролан Романеллі, випустила ще один альбом - Deeper Zone (1980) - перш ніж остаточно розпастися в 1981 році .
Дідьє Маруані продовжив сольну кар'єру, організувавши групу Paris-France-Transit і випустивши альбом Space Opera ( 1987 ).
Ролан Романеллі випустив сольний диск в схожому на "Space" стилі, після чого зосередився на роботі з французькою співачкою Барбарою.
У 1996 році був випущений альбом реміксів, включаючи кілька нових композицій, написаних Романеллі.
З 1997 року [ правити | правити код ]
до 1997 року його група виступала під назвою Didier Marouani & Space, поки Дідьє не отримав по суду права на назву spAce, таким чином, відтворивши групу. При цьому студійні альбоми "Symphonic Space Dream" (2002) і "From Earth To Mars" (2011) були випущені під ім'ям Didier Marouani & SpAce [5] [6]
Маруані зі своєю групою неодноразово приїжджав з концертами в СРСР [7] , Росію і Україну:
- 21-27 червня 1983 року - 8 концертів в Москві (СК « Олімпійський »);
- 1-5 липня 1983 року - 7 концертів в Ленінграді ;
- 8-14 липня 1983 року - 6 концертів в Києві ;
- 21 червня 1992 року - концерт на Червоної площі ;
- 2001-2006 рр. - велике турне по містах Росії і України ;
- 2011 року - на честь 50-річчя польоту Юрія Гагаріна Дідьє Маруані та група Space виступили з ексклюзивними концертами в Будинку космонавтів зоряного містечка (11 квітня) і в Державному Кремлівському палаці (13 квітня). Крім сюрпризів у вигляді оновленого світлового та лазерного шоу французьку зірку підтримали російські артисти: в ході концертів публіці були представлені спейс-версії всім відомих естрадних хітів про космос, а композицію «Ура, Гагарін, ура!», Спеціально написану Маруані до ювілею, разом з артистами виконали космонавти з різних країн.