Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць. | Raznoblog - сайт для жінок і чоловіків
- Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць. Жіноче напівпальто різних...
- Модні тренди цього року.
- Зимове напівпальто цього сезону.
- Демісезонне напівпальто.
- Як вибрати напівпальто.
- Модні матеріали і аксесуари для напівпальто.
- Аксесуари.
- Підбір напівпальто за розміром.
- Фото-галерея жіночих напівпальто.
- Які бувають напівпальто.
- Модні тренди цього року.
- Зимове напівпальто цього сезону.
- Демісезонне напівпальто.
- Як вибрати напівпальто.
- Модні матеріали і аксесуари для напівпальто.
- Аксесуари.
- Підбір напівпальто за розміром.
- Фото-галерея жіночих напівпальто.
- Які бувають напівпальто.
- Модні тренди цього року.
- Зимове напівпальто цього сезону.
- Демісезонне напівпальто.
- Як вибрати напівпальто.
- Модні матеріали і аксесуари для напівпальто.
- Аксесуари.
- Підбір напівпальто за розміром.
Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць.
Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць.
Моделей пальто дизайнери пропонують чимало, і прекрасна половина населення планети зможе підібрати моделі за смаком. Але для харизматичних і яскравих натур більше підходять не класичний пальто, а більш зручні напівпальто. Різниця - в довжині. Класичні пальто доходять до коліна або середини ікри, а більш практичні напівпальто закінчуються біля середини стегна. Укорочена довжина ідеально підходить для осіннього сезону з його сльотою і брудом, поки холоду не настали, і капітального утеплення не потрібно. Сподіваємося, що Вам сподобаються моделі з нашої фото-галереї.
Які бувають напівпальто.
Залежно від використовуваного для виготовлення матеріалу їх поділяють на категорії. Перша - моделі з кашеміру. Вони дуже приємні і м'які. Це кращий матеріал для осінніх моделей, але він же і найдорожчий. Пальто з кашеміру зможе стати однією з найбільш нарядних речей гардеробу. Прослужить така річ максимально довго. Друга категорія - моделі зі шкіри з хутряною обробкою. Найбільше дана модель схожа на подовжену куртку. Хутром оброблені манжети, краю вироби і його комір. Традиційний декор - з каракульчі або норки. Дуже естетичні песцеві або єнотові вставки. Якщо напівпальто з натуральної шкіри з яких-небудь причин є неприйнятною, можна підібрати для себе екземпляр зі штучного хутра. Для осінніх не надто холодних вечорів непоганим варіантом є напівпальто в'язане. Його довжина зазвичай закінчується в районі коліна. В процесі виготовлення використовується в'язка ажурна або візерунки високої складності.
Моделі можуть застібатися на гудзики або фіксуватися в'язаним же поясом. Пальто з драпу - ще один різновид. У досить важкою незвичайного переплетення тканини чудові властивості зберігати форму і тепло. Моделі з драпу можуть бути однотонними або кольоровими, з довгим ворсом або коротким, з гладкою лицьовою стороною і з рисунчатой підкладкою, як на представлених тут фотографіях.
Модні тренди цього року.
Моделі нинішнього сезону - це незвичайні тканини і різноманіття кольорів. У всіх колекціях простежується тяжіння до стилю мілітарі. Практично кожна модель декорована погонами, є накладні кишені і грубі гудзики. Актуальний і фасон редингот. Це модель полупрілегающего силуету з двобортною застібкою. Відмітна деталь модного сезону - комір, декорований оксамитом і кишені-клапани. Носити таку модель рекомендовано з традиційними джинсами або спідницями . Кольори обов'язково повинні відповідати зовнішності майбутньої власниці. Якщо модель підбирається тільки через ультраактуальності кольору, то навряд чи вона стане улюбленою при повній невідповідності особливостям зовнішності. Вписати придбання в щоденний гардероб можна тільки в тому випадку, коли вона повністю відповідає смаковим уподобанням. Мода запропонувала тренд однотонності. Чи не в фаворитах експериментальні орнаменти і багатобарвні композиції. Звертати увагу слід на речі однотонні.
Але з будь-якого правила є винятки. Оскар де ля Рента пропонує демісезонне напівпальто в синьо-жовтій гамі. Але носити його зможе не кожна леді: обов'язкове зовнішність дуже яскрава і неординарна, щоб модель не затьмарила володарку. У колекції Версаче пропонуються контрастні за відтінками моделі. Але однотонність тренда розбавляють тільки ця варіації. Завжди можна освіжити однотонне і досить суворе пальто . Допоможуть яскраві аксесуари: сумки, рукавички, шарфи або капелюшки. Правильний вибір гарантує дозволений контраст. Але носити даний вид верхнього одягу доведеться розкритим з одягом контрастною за кольором. Можна і застебнути, якщо контрастує одяг видно на відстані не менше двадцяти сантиметрів. В тренді кольори яскраві і соковиті або м'які і нейтральні по тону. Натурам креативним і оригінальним підійдуть перші, рожеві, жовті або червоні. Але обов'язково повну відповідність з цветотипом зовнішності.
Для тих, кому до вподоби ніжна пастель, пропонується світлий відтінок коричневого або беж. Ці рішення є унікальними, і підійдуть багатьом дамам. Серед світлих відтінків безсумнівними лідерами залишаються блакитний і світло-салатовий. Дуже актуальні класичні білий і чорний. Все підбираються до ансамблю аксесуари контрастувати з основними тонами не повинні. Сумочка цілком може бути підібрана в тон напівпальто. Для створення яскравого акценту підбираються контрастні рукавички і шарфик. Пояс повинен за кольором бути аналогічним верхньому одязі, та й обов'язковим його носіння не рахується. Одним з основних трендів є поєднання напівпальто з витонченою капелюшком або стильним кепі. При цьому необов'язково повний збіг відтінків або контрастність.
Зимове напівпальто цього сезону.
Жіноче зимове напівпальто обов'язково елегантне і тепле. Для виготовлення використовують кашемір, різні види вовни, драп і сукно. Темні і бляклі тони вже не актуальні. Всілякі відтінки зеленого, червоного, жовтого увійшли в моду. Осіння депресія відступає при вигляді яскравих моделей кольору бурштину і м'якоті гарбуза. Білий і беж залишається актуальним. Однак разом з ними в лідери вийшли насичені бузковий, червоний і синій. В хіти сезону вийшла клітина. Особливо затребувана вона у молоді. Для моделей комбінуються кілька матеріалів. Оздоблення на комірі, пояс і вставки можуть бути зі шкіри, оксамиту або хутра. Для екстравагантних моделей рукав може бути укорочений або використовується рясна обробка дрібними елементами: патамі, блискавками і відлітними кокетками. Ці вироби добре носити з джинсами і жіночими брючними костюмами класичного крою. Пальто-парку комбінувати легко з усіма стилями одягу. Цей варіант підходить для тих, кому необхідні універсальні речі.
Залишаються актуальними класичні тони, а також коричнево-сіро-синя гамма і болотні тони. Однак варіації носіння змінилися. Так, напівпальто-парки носити рекомендується не тільки з джинсами, а з сукнями з шовку з рослинним принтом. Прекрасним варіантом взуття до цього фасону будуть зручні уггі для прогулянки або елегантні високі ботфорти із замші для вечора. Триває запозичення з чоловічого гардероба. Дафлкот з бушлатом стали улюбленими моделями і для напівпальто. У жіночих варіантах у них насичені тони. Довжина виробів - трохи не досягає колін, а застібки виконані зі шкіри контрастного з основним тоном кольору. Двобортні моделі бушлатів з кашеміру до середини стегна. Моделі прекрасні з ботфортами і класичними високими чоботами . Стильно носити дафлкот і бушлати з довгими спідницями і обробленими хутром черевиками. У зимовому сезоні в моді і стиль мілітарі, з великими гудзиками і ременями зі шкіри. Напівпальто нагадують одяг сорокових і чудово виглядають з високими чоботами зі шкіри. Популярні принти і досить викликають візерунки.
Леопард і візерунки «під рептилію» (див. Фото в нашому каталозі), а також різнокольорові клітини і абстракція розженуть нудьгу і піднімуть настрій. У таких моделях леді ні на кого не будуть схожі. Це - підкреслена індивідуальність. Пальто-пуховик - ще одні зимова ідея дизайнерів. Актуальні кольори, розкішна хутряна обробка і широкі пояси з декоративними пряжками і вставками з аналогічних матеріалів - це їх відмінні риси. Одяг настільки зручна, що цілком може вважатися найкомфортнішим трендом сезону. Будь-які чоботи будуть поєднуватися з пуховиків , А по теплу і легкості у подібного фасону немає конкурентів. Додаткова перевага - можливість прання в машині. З усіх різновидів жіночого верхнього одягу тільки напівпальто в повній мірі підкреслює витонченість жіночих фігурок. Але це - за умови вибору відповідних моделей. Носити можна будь-які, і мода рамок не встановлює. Дизайнери видозмінять звичні моделі кожен сезон, пропонуючи все нові варіації кольорів і фасонів.
Демісезонне напівпальто.
Конкуренцію осіннім моделям цього представнику жіночого гардеробу ніякі інші варіанти верхнього одягу не складають. Найбільш затребуваним стилем сезону і поточного, і майбутнього, залишається мілітарі і стиль сімдесятих років минулого століття з тяжінням до мінімалізму. Головне достоїнство - можливість продемонструвати стрункі ніжки. Так само вибирати такі моделі воліють автоледи: водіння машини в напівпальто набагато зручніше, ніж в класичному пальто. У моду весни увійшли моделі орні. У них немає гудзиків, і воно заорюється за допомогою пояса, виглядає подібне рішення дуже стильно. В тренді і оригінальні фасони: кажан, тюльпан, футляр, пончо і зі спідницею. Але для того, щоб сміливо купувати такі варіанти, варто обзавестися хоча б однією моделлю класичного крою. Пастельні, ягідні і світлі відтінки будуть дуже доречні у весняній моді.
Позицій не здає і клітина. Саме вона надає пікантності моделям. Традиційні матеріали, замша, драм, кашемір і шкіра затребувані і в новому сезоні. Трикотажне демісезонне напівпальто - це новинка. Моделі досить креативні і незвичайні. З настанням весни затребуваними стануть моделі однотонні, прикрашені орнаментами і вишивками. Вдало вписалася в тренд і етнотематіка. Навісні петлі, так вдало видозмінити пальто, знайшли застосування і серед моделей нашого сьогоднішнього героя. Хутро залишається найбільш популярним варіантом обробки.
Як вибрати напівпальто.
Увагу варто приділяти силуету моделі. Рекомендується підбирати трапецієподібні і прямі силуети. Актуальні й моделі оверсайз. Їх особливість - похилі плечі і округлі рукава. Можливий варіант з рукавом на три чверті. Ретельно варто підбирати і декор. Великі лацкани, асиметричні кишені, подвійні клапани, шкіряна обробка поличок і рукавів - це оригінальна обробка сезону. В тренді декоративна відстрочка поділів, нерівні лінії швів, великі гудзики, контрастні вставки і декоративні блискавки. Увагу привертає і складна текстура, тому підбирати стильне напівпальто слід з урахуванням цього параметра. У моді букльований твід, драп, крій краще лаконічний. Зимові моделі краще вибрати картатій забарвлення. Це основний орнамент модних моделей. Статусність власниць підкреслять напівпальто хутряні. Найбільш затребуваними залишаються песець, лисиця і соболь. Жінка в подібній моделі впевнено почуває себе з будь-яких ситуаціях.
Для власниць фігур овальних, з широкою талією, але вузькими стегнами і плечима, переважні фасони приталені, без подплечников, але не надто вільні, що акцентують увагу на лінії талії. Оздоблення рекомендується мінімальна. При масивної нижньої частини і вузькою верхньою підбирати краще моделі з об'ємною обробкою верхньої частини: хутряними комірами або іншої подібної обробкою. Талію виділити допоможе ремінь. При широких плечах і вузькому тазі потрібен мінімум деталей обробки, а сама модель краще відрізна по талії. Дуже добре, якщо у неї буде широкий низ зі складками. Прямокутна фігура потребує асиметричному крої, вишивках і аксесуарах, які підкреслюють жіночність: широкий ремінь і кишені, наприклад. Для ідеальних фігур все фасони однаково виграшні. Якщо параметри нестандартні, ставитися до вибору одягу варто якомога ретельніше. Дискомфорт - не найкращий супутник протягом сезону, і тому при великому бюсті, широких плечах і вузьких стегнах підбирати треба моделі з мінімумом декору на грудях, без яскравих візерунків і поєднань структур.
Модні матеріали і аксесуари для напівпальто.
Найпопулярнішими залишаються матеріали натуральні. Їх застосування гарантує міцність і довговічність шкарпетки вироби. Кашемір - це немазкий і тепломісткий матеріал. Вироби з нього лідирують за якістю і естетику зовнішнього вигляду. Але це ще і найдорожча тканина. Серед всіх різновидів твіду, особливо міцного виду вовни з орнаментом «ялинка». Він міцний і теплий. Але люблять такий матеріал не тільки люди: комахи також є його шанувальниками, і від молі оберігати нове напівпальто доведеться особливо ретельно. Букле і велюр дуже красиві, але абсолютно непрактичні. Первісний вигляд вони втрачають дуже швидко без ретельного догляду. Груба і важка рогожка годиться для виготовлення уніформи. Замша і шкіра дуже популярні, але вибирати такі моделі варто в перевірених салонах і носити дуже акуратно.
Орієнтуватися важливо на смак і стиль. Рум'янець на щоках оттенят моделі червоних відтінків, загар - жовтих тонів, а білі додадуть особі фарфорового блиску. Але перш, ніж купувати світле напівпальто, варто обміркувати, наскільки часто доведеться віддавати його в чистку професіоналам. Незграбним і високим жінкам можна підібрати для себе англійський класичний фасон. У моді двобортні тренчі. Образ вийде актуальним і строгим. Моделі стилю мілітарі виглядають і на повній, і на струнку фігуру. Оздоблені хутром моделі й напівпальто-накидки також актуальні. Приталені моделі поєднуються з усіма фасонами. Але з довгою і широкою спідницею носити їх не можна. Фасон шинель з блискучими гудзиками, накладними кишенями-клапанами і прямими плечима вимагає підбору вузького низу: спідниця-олівець або обтягуючі брюки - варіант найкращий.
Більш демократичний дафлкот: до нього підійдуть і прямі брюки, і джинси. До бушлат широкий низ підібрати не вдасться. Для нього - вузькі і короткі спідниці і вузькі же штани. Модель бушлата без рукавів дуже оригінальна. Для неї кращі коротка спідниця і високі чоботи. Довгі рукавички - обов'язковий аксесуар до подібних речей. Для оверсайз потрібно обтягуючий низ: легінси, коротка вузька спідниця або джинси-скинни - це варіації ідеальних партнерів для напівпальто-кокона.
Аксесуари.
Щоб освіжити і урізноманітнити образ, можна підібрати до нього різні аксесуари. Для стриманих кольорів хороші яскраві: малиновий, червоний, кораловий або смарагдовий тони шарфиків, і рукавичок і капелюшків. Чим суворіше фасон напівпальто, тим суворіше повинен бути стиль головного убору. Об'ємні шарфи і шапки - не для коконів-оверсайз. Чим більше тяжіє фасон до класики, тим більше до нього підійде взуття на підборах. Взимку і восени це можуть бути високі чоботи, а в більш теплу погоду їх змінять ботильйони або туфлі . Взуття на низькому ходу - це ідеальний вибір для тих, хто зважився на дафлкот. Особливо важливо не перестаратися, щоб замість яскравого акценту не одержати ефект папугу. Строкаті аксесуари допустимі, але тільки з однотонними моделями. Для яскравих фасонів компаньйони повинні бути тільки однотонними. Для напівпальто в клітку або з візерункової тканини слід підібрати приглушені тони однотонної одягу. Але якщо воно виграє від сусідства з нестандартним аксесуаром, то поекспериментувати варто.
Підбір напівпальто за розміром.
Підібрати відповідний розмір дуже складно на око. Різні виробники - різні розміри. Тому варто перед походом в магазин визначити свої габарити і вивчити розміри, щоб знати, на що орієнтуватися. Важливо знати об'єм грудей, талії і стегон. Зіставляти розмір з ростом не потрібно. При високому зростанні і худорбі цілком підійде модель меншого розміру, зате подовженого фасону. Зимовий варіант завжди повинен підбиратися трохи довше більш легких варіантів верхнього одягу. Обов'язково визначити, які розміри пропонує виробник і враховувати, що носити зимовий напівпальто доведеться з теплими речами, а тому краще приміряти на розмір більше. Для варіантів на вихід буде потрібно близький до свого розмір, а для зручності при тривалих прогулянках необхідно напівпальто на розмір більше.
На ступінь зручності важливо дивитися і при примірці. Річ має не тільки виглядати, але і не утрудняти рухів. Також важливо, щоб залишалася можливість повернення покурпкі. Якщо придбану через інтернет річ можна повернути в магазин, що неподалік від району проживання, на пересилку витрат можна уникнути. При грамотному підході до вибору своєї моделі напівпальто стане більш стильним. Правильні аксесуари посилять привабливість образу. У той час як слідування тільки модним тенденціям і ні чого більше припинить навіть актуальний і стильний лук в карикатуру, де немає гармонії між верхнім одягом і особливостями фігури.
Фото-галерея жіночих напівпальто.
Раджу почитати наші статті:Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць.
Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць.
Моделей пальто дизайнери пропонують чимало, і прекрасна половина населення планети зможе підібрати моделі за смаком. Але для харизматичних і яскравих натур більше підходять не класичний пальто, а більш зручні напівпальто. Різниця - в довжині. Класичні пальто доходять до коліна або середини ікри, а більш практичні напівпальто закінчуються біля середини стегна. Укорочена довжина ідеально підходить для осіннього сезону з його сльотою і брудом, поки холоду не настали, і капітального утеплення не потрібно. Сподіваємося, що Вам сподобаються моделі з нашої фото-галереї.
Які бувають напівпальто.
Залежно від використовуваного для виготовлення матеріалу їх поділяють на категорії. Перша - моделі з кашеміру. Вони дуже приємні і м'які. Це кращий матеріал для осінніх моделей, але він же і найдорожчий. Пальто з кашеміру зможе стати однією з найбільш нарядних речей гардеробу. Прослужить така річ максимально довго. Друга категорія - моделі зі шкіри з хутряною обробкою. Найбільше дана модель схожа на подовжену куртку. Хутром оброблені манжети, краю вироби і його комір. Традиційний декор - з каракульчі або норки. Дуже естетичні песцеві або єнотові вставки. Якщо напівпальто з натуральної шкіри з яких-небудь причин є неприйнятною, можна підібрати для себе екземпляр зі штучного хутра. Для осінніх не надто холодних вечорів непоганим варіантом є напівпальто в'язане. Його довжина зазвичай закінчується в районі коліна. В процесі виготовлення використовується в'язка ажурна або візерунки високої складності.
Моделі можуть застібатися на гудзики або фіксуватися в'язаним же поясом. Пальто з драпу - ще один різновид. У досить важкою незвичайного переплетення тканини чудові властивості зберігати форму і тепло. Моделі з драпу можуть бути однотонними або кольоровими, з довгим ворсом або коротким, з гладкою лицьовою стороною і з рисунчатой підкладкою, як на представлених тут фотографіях.
Модні тренди цього року.
Моделі нинішнього сезону - це незвичайні тканини і різноманіття кольорів. У всіх колекціях простежується тяжіння до стилю мілітарі. Практично кожна модель декорована погонами, є накладні кишені і грубі гудзики. Актуальний і фасон редингот. Це модель полупрілегающего силуету з двобортною застібкою. Відмітна деталь модного сезону - комір, декорований оксамитом і кишені-клапани. Носити таку модель рекомендовано з традиційними джинсами або спідницями . Кольори обов'язково повинні відповідати зовнішності майбутньої власниці. Якщо модель підбирається тільки через ультраактуальності кольору, то навряд чи вона стане улюбленою при повній невідповідності особливостям зовнішності. Вписати придбання в щоденний гардероб можна тільки в тому випадку, коли вона повністю відповідає смаковим уподобанням. Мода запропонувала тренд однотонності. Чи не в фаворитах експериментальні орнаменти і багатобарвні композиції. Звертати увагу слід на речі однотонні.
Але з будь-якого правила є винятки. Оскар де ля Рента пропонує демісезонне напівпальто в синьо-жовтій гамі. Але носити його зможе не кожна леді: обов'язкове зовнішність дуже яскрава і неординарна, щоб модель не затьмарила володарку. У колекції Версаче пропонуються контрастні за відтінками моделі. Але однотонність тренда розбавляють тільки ця варіації. Завжди можна освіжити однотонне і досить суворе пальто . Допоможуть яскраві аксесуари: сумки, рукавички, шарфи або капелюшки. Правильний вибір гарантує дозволений контраст. Але носити даний вид верхнього одягу доведеться розкритим з одягом контрастною за кольором. Можна і застебнути, якщо контрастує одяг видно на відстані не менше двадцяти сантиметрів. В тренді кольори яскраві і соковиті або м'які і нейтральні по тону. Натурам креативним і оригінальним підійдуть перші, рожеві, жовті або червоні. Але обов'язково повну відповідність з цветотипом зовнішності.
Для тих, кому до вподоби ніжна пастель, пропонується світлий відтінок коричневого або беж. Ці рішення є унікальними, і підійдуть багатьом дамам. Серед світлих відтінків безсумнівними лідерами залишаються блакитний і світло-салатовий. Дуже актуальні класичні білий і чорний. Все підбираються до ансамблю аксесуари контрастувати з основними тонами не повинні. Сумочка цілком може бути підібрана в тон напівпальто. Для створення яскравого акценту підбираються контрастні рукавички і шарфик. Пояс повинен за кольором бути аналогічним верхньому одязі, та й обов'язковим його носіння не рахується. Одним з основних трендів є поєднання напівпальто з витонченою капелюшком або стильним кепі. При цьому необов'язково повний збіг відтінків або контрастність.
Зимове напівпальто цього сезону.
Жіноче зимове напівпальто обов'язково елегантне і тепле. Для виготовлення використовують кашемір, різні види вовни, драп і сукно. Темні і бляклі тони вже не актуальні. Всілякі відтінки зеленого, червоного, жовтого увійшли в моду. Осіння депресія відступає при вигляді яскравих моделей кольору бурштину і м'якоті гарбуза. Білий і беж залишається актуальним. Однак разом з ними в лідери вийшли насичені бузковий, червоний і синій. В хіти сезону вийшла клітина. Особливо затребувана вона у молоді. Для моделей комбінуються кілька матеріалів. Оздоблення на комірі, пояс і вставки можуть бути зі шкіри, оксамиту або хутра. Для екстравагантних моделей рукав може бути укорочений або використовується рясна обробка дрібними елементами: патамі, блискавками і відлітними кокетками. Ці вироби добре носити з джинсами і жіночими брючними костюмами класичного крою. Пальто-парку комбінувати легко з усіма стилями одягу. Цей варіант підходить для тих, кому необхідні універсальні речі.
Залишаються актуальними класичні тони, а також коричнево-сіро-синя гамма і болотні тони. Однак варіації носіння змінилися. Так, напівпальто-парки носити рекомендується не тільки з джинсами, а з сукнями з шовку з рослинним принтом. Прекрасним варіантом взуття до цього фасону будуть зручні уггі для прогулянки або елегантні високі ботфорти із замші для вечора. Триває запозичення з чоловічого гардероба. Дафлкот з бушлатом стали улюбленими моделями і для напівпальто. У жіночих варіантах у них насичені тони. Довжина виробів - трохи не досягає колін, а застібки виконані зі шкіри контрастного з основним тоном кольору. Двобортні моделі бушлатів з кашеміру до середини стегна. Моделі прекрасні з ботфортами і класичними високими чоботами . Стильно носити дафлкот і бушлати з довгими спідницями і обробленими хутром черевиками. У зимовому сезоні в моді і стиль мілітарі, з великими гудзиками і ременями зі шкіри. Напівпальто нагадують одяг сорокових і чудово виглядають з високими чоботами зі шкіри. Популярні принти і досить викликають візерунки.
Леопард і візерунки «під рептилію» (див. Фото в нашому каталозі), а також різнокольорові клітини і абстракція розженуть нудьгу і піднімуть настрій. У таких моделях леді ні на кого не будуть схожі. Це - підкреслена індивідуальність. Пальто-пуховик - ще одні зимова ідея дизайнерів. Актуальні кольори, розкішна хутряна обробка і широкі пояси з декоративними пряжками і вставками з аналогічних матеріалів - це їх відмінні риси. Одяг настільки зручна, що цілком може вважатися найкомфортнішим трендом сезону. Будь-які чоботи будуть поєднуватися з пуховиків , А по теплу і легкості у подібного фасону немає конкурентів. Додаткова перевага - можливість прання в машині. З усіх різновидів жіночого верхнього одягу тільки напівпальто в повній мірі підкреслює витонченість жіночих фігурок. Але це - за умови вибору відповідних моделей. Носити можна будь-які, і мода рамок не встановлює. Дизайнери видозмінять звичні моделі кожен сезон, пропонуючи все нові варіації кольорів і фасонів.
Демісезонне напівпальто.
Конкуренцію осіннім моделям цього представнику жіночого гардеробу ніякі інші варіанти верхнього одягу не складають. Найбільш затребуваним стилем сезону і поточного, і майбутнього, залишається мілітарі і стиль сімдесятих років минулого століття з тяжінням до мінімалізму. Головне достоїнство - можливість продемонструвати стрункі ніжки. Так само вибирати такі моделі воліють автоледи: водіння машини в напівпальто набагато зручніше, ніж в класичному пальто. У моду весни увійшли моделі орні. У них немає гудзиків, і воно заорюється за допомогою пояса, виглядає подібне рішення дуже стильно. В тренді і оригінальні фасони: кажан, тюльпан, футляр, пончо і зі спідницею. Але для того, щоб сміливо купувати такі варіанти, варто обзавестися хоча б однією моделлю класичного крою. Пастельні, ягідні і світлі відтінки будуть дуже доречні у весняній моді.
Позицій не здає і клітина. Саме вона надає пікантності моделям. Традиційні матеріали, замша, драм, кашемір і шкіра затребувані і в новому сезоні. Трикотажне демісезонне напівпальто - це новинка. Моделі досить креативні і незвичайні. З настанням весни затребуваними стануть моделі однотонні, прикрашені орнаментами і вишивками. Вдало вписалася в тренд і етнотематіка. Навісні петлі, так вдало видозмінити пальто, знайшли застосування і серед моделей нашого сьогоднішнього героя. Хутро залишається найбільш популярним варіантом обробки.
Як вибрати напівпальто.
Увагу варто приділяти силуету моделі. Рекомендується підбирати трапецієподібні і прямі силуети. Актуальні й моделі оверсайз. Їх особливість - похилі плечі і округлі рукава. Можливий варіант з рукавом на три чверті. Ретельно варто підбирати і декор. Великі лацкани, асиметричні кишені, подвійні клапани, шкіряна обробка поличок і рукавів - це оригінальна обробка сезону. В тренді декоративна відстрочка поділів, нерівні лінії швів, великі гудзики, контрастні вставки і декоративні блискавки. Увагу привертає і складна текстура, тому підбирати стильне напівпальто слід з урахуванням цього параметра. У моді букльований твід, драп, крій краще лаконічний. Зимові моделі краще вибрати картатій забарвлення. Це основний орнамент модних моделей. Статусність власниць підкреслять напівпальто хутряні. Найбільш затребуваними залишаються песець, лисиця і соболь. Жінка в подібній моделі впевнено почуває себе з будь-яких ситуаціях.
Для власниць фігур овальних, з широкою талією, але вузькими стегнами і плечима, переважні фасони приталені, без подплечников, але не надто вільні, що акцентують увагу на лінії талії. Оздоблення рекомендується мінімальна. При масивної нижньої частини і вузькою верхньою підбирати краще моделі з об'ємною обробкою верхньої частини: хутряними комірами або іншої подібної обробкою. Талію виділити допоможе ремінь. При широких плечах і вузькому тазі потрібен мінімум деталей обробки, а сама модель краще відрізна по талії. Дуже добре, якщо у неї буде широкий низ зі складками. Прямокутна фігура потребує асиметричному крої, вишивках і аксесуарах, які підкреслюють жіночність: широкий ремінь і кишені, наприклад. Для ідеальних фігур все фасони однаково виграшні. Якщо параметри нестандартні, ставитися до вибору одягу варто якомога ретельніше. Дискомфорт - не найкращий супутник протягом сезону, і тому при великому бюсті, широких плечах і вузьких стегнах підбирати треба моделі з мінімумом декору на грудях, без яскравих візерунків і поєднань структур.
Модні матеріали і аксесуари для напівпальто.
Найпопулярнішими залишаються матеріали натуральні. Їх застосування гарантує міцність і довговічність шкарпетки вироби. Кашемір - це немазкий і тепломісткий матеріал. Вироби з нього лідирують за якістю і естетику зовнішнього вигляду. Але це ще і найдорожча тканина. Серед всіх різновидів твіду, особливо міцного виду вовни з орнаментом «ялинка». Він міцний і теплий. Але люблять такий матеріал не тільки люди: комахи також є його шанувальниками, і від молі оберігати нове напівпальто доведеться особливо ретельно. Букле і велюр дуже красиві, але абсолютно непрактичні. Первісний вигляд вони втрачають дуже швидко без ретельного догляду. Груба і важка рогожка годиться для виготовлення уніформи. Замша і шкіра дуже популярні, але вибирати такі моделі варто в перевірених салонах і носити дуже акуратно.
Орієнтуватися важливо на смак і стиль. Рум'янець на щоках оттенят моделі червоних відтінків, загар - жовтих тонів, а білі додадуть особі фарфорового блиску. Але перш, ніж купувати світле напівпальто, варто обміркувати, наскільки часто доведеться віддавати його в чистку професіоналам. Незграбним і високим жінкам можна підібрати для себе англійський класичний фасон. У моді двобортні тренчі. Образ вийде актуальним і строгим. Моделі стилю мілітарі виглядають і на повній, і на струнку фігуру. Оздоблені хутром моделі й напівпальто-накидки також актуальні. Приталені моделі поєднуються з усіма фасонами. Але з довгою і широкою спідницею носити їх не можна. Фасон шинель з блискучими гудзиками, накладними кишенями-клапанами і прямими плечима вимагає підбору вузького низу: спідниця-олівець або обтягуючі брюки - варіант найкращий.
Більш демократичний дафлкот: до нього підійдуть і прямі брюки, і джинси. До бушлат широкий низ підібрати не вдасться. Для нього - вузькі і короткі спідниці і вузькі же штани. Модель бушлата без рукавів дуже оригінальна. Для неї кращі коротка спідниця і високі чоботи. Довгі рукавички - обов'язковий аксесуар до подібних речей. Для оверсайз потрібно обтягуючий низ: легінси, коротка вузька спідниця або джинси-скинни - це варіації ідеальних партнерів для напівпальто-кокона.
Аксесуари.
Щоб освіжити і урізноманітнити образ, можна підібрати до нього різні аксесуари. Для стриманих кольорів хороші яскраві: малиновий, червоний, кораловий або смарагдовий тони шарфиків, і рукавичок і капелюшків. Чим суворіше фасон напівпальто, тим суворіше повинен бути стиль головного убору. Об'ємні шарфи і шапки - не для коконів-оверсайз. Чим більше тяжіє фасон до класики, тим більше до нього підійде взуття на підборах. Взимку і восени це можуть бути високі чоботи, а в більш теплу погоду їх змінять ботильйони або туфлі . Взуття на низькому ходу - це ідеальний вибір для тих, хто зважився на дафлкот. Особливо важливо не перестаратися, щоб замість яскравого акценту не одержати ефект папугу. Строкаті аксесуари допустимі, але тільки з однотонними моделями. Для яскравих фасонів компаньйони повинні бути тільки однотонними. Для напівпальто в клітку або з візерункової тканини слід підібрати приглушені тони однотонної одягу. Але якщо воно виграє від сусідства з нестандартним аксесуаром, то поекспериментувати варто.
Підбір напівпальто за розміром.
Підібрати відповідний розмір дуже складно на око. Різні виробники - різні розміри. Тому варто перед походом в магазин визначити свої габарити і вивчити розміри, щоб знати, на що орієнтуватися. Важливо знати об'єм грудей, талії і стегон. Зіставляти розмір з ростом не потрібно. При високому зростанні і худорбі цілком підійде модель меншого розміру, зате подовженого фасону. Зимовий варіант завжди повинен підбиратися трохи довше більш легких варіантів верхнього одягу. Обов'язково визначити, які розміри пропонує виробник і враховувати, що носити зимовий напівпальто доведеться з теплими речами, а тому краще приміряти на розмір більше. Для варіантів на вихід буде потрібно близький до свого розмір, а для зручності при тривалих прогулянках необхідно напівпальто на розмір більше.
На ступінь зручності важливо дивитися і при примірці. Річ має не тільки виглядати, але і не утрудняти рухів. Також важливо, щоб залишалася можливість повернення покурпкі. Якщо придбану через інтернет річ можна повернути в магазин, що неподалік від району проживання, на пересилку витрат можна уникнути. При грамотному підході до вибору своєї моделі напівпальто стане більш стильним. Правильні аксесуари посилять привабливість образу. У той час як слідування тільки модним тенденціям і ні чого більше припинить навіть актуальний і стильний лук в карикатуру, де немає гармонії між верхнім одягом і особливостями фігури.
Фото-галерея жіночих напівпальто.
Раджу почитати наші статті:Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць.
Жіноче напівпальто різних фасонів. 157 фото верхнього одягу для модниць.
Моделей пальто дизайнери пропонують чимало, і прекрасна половина населення планети зможе підібрати моделі за смаком. Але для харизматичних і яскравих натур більше підходять не класичний пальто, а більш зручні напівпальто. Різниця - в довжині. Класичні пальто доходять до коліна або середини ікри, а більш практичні напівпальто закінчуються біля середини стегна. Укорочена довжина ідеально підходить для осіннього сезону з його сльотою і брудом, поки холоду не настали, і капітального утеплення не потрібно. Сподіваємося, що Вам сподобаються моделі з нашої фото-галереї.
Які бувають напівпальто.
Залежно від використовуваного для виготовлення матеріалу їх поділяють на категорії. Перша - моделі з кашеміру. Вони дуже приємні і м'які. Це кращий матеріал для осінніх моделей, але він же і найдорожчий. Пальто з кашеміру зможе стати однією з найбільш нарядних речей гардеробу. Прослужить така річ максимально довго. Друга категорія - моделі зі шкіри з хутряною обробкою. Найбільше дана модель схожа на подовжену куртку. Хутром оброблені манжети, краю вироби і його комір. Традиційний декор - з каракульчі або норки. Дуже естетичні песцеві або єнотові вставки. Якщо напівпальто з натуральної шкіри з яких-небудь причин є неприйнятною, можна підібрати для себе екземпляр зі штучного хутра. Для осінніх не надто холодних вечорів непоганим варіантом є напівпальто в'язане. Його довжина зазвичай закінчується в районі коліна. В процесі виготовлення використовується в'язка ажурна або візерунки високої складності.
Моделі можуть застібатися на гудзики або фіксуватися в'язаним же поясом. Пальто з драпу - ще один різновид. У досить важкою незвичайного переплетення тканини чудові властивості зберігати форму і тепло. Моделі з драпу можуть бути однотонними або кольоровими, з довгим ворсом або коротким, з гладкою лицьовою стороною і з рисунчатой підкладкою, як на представлених тут фотографіях.
Модні тренди цього року.
Моделі нинішнього сезону - це незвичайні тканини і різноманіття кольорів. У всіх колекціях простежується тяжіння до стилю мілітарі. Практично кожна модель декорована погонами, є накладні кишені і грубі гудзики. Актуальний і фасон редингот. Це модель полупрілегающего силуету з двобортною застібкою. Відмітна деталь модного сезону - комір, декорований оксамитом і кишені-клапани. Носити таку модель рекомендовано з традиційними джинсами або спідницями . Кольори обов'язково повинні відповідати зовнішності майбутньої власниці. Якщо модель підбирається тільки через ультраактуальності кольору, то навряд чи вона стане улюбленою при повній невідповідності особливостям зовнішності. Вписати придбання в щоденний гардероб можна тільки в тому випадку, коли вона повністю відповідає смаковим уподобанням. Мода запропонувала тренд однотонності. Чи не в фаворитах експериментальні орнаменти і багатобарвні композиції. Звертати увагу слід на речі однотонні.
Але з будь-якого правила є винятки. Оскар де ля Рента пропонує демісезонне напівпальто в синьо-жовтій гамі. Але носити його зможе не кожна леді: обов'язкове зовнішність дуже яскрава і неординарна, щоб модель не затьмарила володарку. У колекції Версаче пропонуються контрастні за відтінками моделі. Але однотонність тренда розбавляють тільки ця варіації. Завжди можна освіжити однотонне і досить суворе пальто . Допоможуть яскраві аксесуари: сумки, рукавички, шарфи або капелюшки. Правильний вибір гарантує дозволений контраст. Але носити даний вид верхнього одягу доведеться розкритим з одягом контрастною за кольором. Можна і застебнути, якщо контрастує одяг видно на відстані не менше двадцяти сантиметрів. В тренді кольори яскраві і соковиті або м'які і нейтральні по тону. Натурам креативним і оригінальним підійдуть перші, рожеві, жовті або червоні. Але обов'язково повну відповідність з цветотипом зовнішності.
Для тих, кому до вподоби ніжна пастель, пропонується світлий відтінок коричневого або беж. Ці рішення є унікальними, і підійдуть багатьом дамам. Серед світлих відтінків безсумнівними лідерами залишаються блакитний і світло-салатовий. Дуже актуальні класичні білий і чорний. Все підбираються до ансамблю аксесуари контрастувати з основними тонами не повинні. Сумочка цілком може бути підібрана в тон напівпальто. Для створення яскравого акценту підбираються контрастні рукавички і шарфик. Пояс повинен за кольором бути аналогічним верхньому одязі, та й обов'язковим його носіння не рахується. Одним з основних трендів є поєднання напівпальто з витонченою капелюшком або стильним кепі. При цьому необов'язково повний збіг відтінків або контрастність.
Зимове напівпальто цього сезону.
Жіноче зимове напівпальто обов'язково елегантне і тепле. Для виготовлення використовують кашемір, різні види вовни, драп і сукно. Темні і бляклі тони вже не актуальні. Всілякі відтінки зеленого, червоного, жовтого увійшли в моду. Осіння депресія відступає при вигляді яскравих моделей кольору бурштину і м'якоті гарбуза. Білий і беж залишається актуальним. Однак разом з ними в лідери вийшли насичені бузковий, червоний і синій. В хіти сезону вийшла клітина. Особливо затребувана вона у молоді. Для моделей комбінуються кілька матеріалів. Оздоблення на комірі, пояс і вставки можуть бути зі шкіри, оксамиту або хутра. Для екстравагантних моделей рукав може бути укорочений або використовується рясна обробка дрібними елементами: патамі, блискавками і відлітними кокетками. Ці вироби добре носити з джинсами і жіночими брючними костюмами класичного крою. Пальто-парку комбінувати легко з усіма стилями одягу. Цей варіант підходить для тих, кому необхідні універсальні речі.
Залишаються актуальними класичні тони, а також коричнево-сіро-синя гамма і болотні тони. Однак варіації носіння змінилися. Так, напівпальто-парки носити рекомендується не тільки з джинсами, а з сукнями з шовку з рослинним принтом. Прекрасним варіантом взуття до цього фасону будуть зручні уггі для прогулянки або елегантні високі ботфорти із замші для вечора. Триває запозичення з чоловічого гардероба. Дафлкот з бушлатом стали улюбленими моделями і для напівпальто. У жіночих варіантах у них насичені тони. Довжина виробів - трохи не досягає колін, а застібки виконані зі шкіри контрастного з основним тоном кольору. Двобортні моделі бушлатів з кашеміру до середини стегна. Моделі прекрасні з ботфортами і класичними високими чоботами . Стильно носити дафлкот і бушлати з довгими спідницями і обробленими хутром черевиками. У зимовому сезоні в моді і стиль мілітарі, з великими гудзиками і ременями зі шкіри. Напівпальто нагадують одяг сорокових і чудово виглядають з високими чоботами зі шкіри. Популярні принти і досить викликають візерунки.
Леопард і візерунки «під рептилію» (див. Фото в нашому каталозі), а також різнокольорові клітини і абстракція розженуть нудьгу і піднімуть настрій. У таких моделях леді ні на кого не будуть схожі. Це - підкреслена індивідуальність. Пальто-пуховик - ще одні зимова ідея дизайнерів. Актуальні кольори, розкішна хутряна обробка і широкі пояси з декоративними пряжками і вставками з аналогічних матеріалів - це їх відмінні риси. Одяг настільки зручна, що цілком може вважатися найкомфортнішим трендом сезону. Будь-які чоботи будуть поєднуватися з пуховиків , А по теплу і легкості у подібного фасону немає конкурентів. Додаткова перевага - можливість прання в машині. З усіх різновидів жіночого верхнього одягу тільки напівпальто в повній мірі підкреслює витонченість жіночих фігурок. Але це - за умови вибору відповідних моделей. Носити можна будь-які, і мода рамок не встановлює. Дизайнери видозмінять звичні моделі кожен сезон, пропонуючи все нові варіації кольорів і фасонів.
Демісезонне напівпальто.
Конкуренцію осіннім моделям цього представнику жіночого гардеробу ніякі інші варіанти верхнього одягу не складають. Найбільш затребуваним стилем сезону і поточного, і майбутнього, залишається мілітарі і стиль сімдесятих років минулого століття з тяжінням до мінімалізму. Головне достоїнство - можливість продемонструвати стрункі ніжки. Так само вибирати такі моделі воліють автоледи: водіння машини в напівпальто набагато зручніше, ніж в класичному пальто. У моду весни увійшли моделі орні. У них немає гудзиків, і воно заорюється за допомогою пояса, виглядає подібне рішення дуже стильно. В тренді і оригінальні фасони: кажан, тюльпан, футляр, пончо і зі спідницею. Але для того, щоб сміливо купувати такі варіанти, варто обзавестися хоча б однією моделлю класичного крою. Пастельні, ягідні і світлі відтінки будуть дуже доречні у весняній моді.
Позицій не здає і клітина. Саме вона надає пікантності моделям. Традиційні матеріали, замша, драм, кашемір і шкіра затребувані і в новому сезоні. Трикотажне демісезонне напівпальто - це новинка. Моделі досить креативні і незвичайні. З настанням весни затребуваними стануть моделі однотонні, прикрашені орнаментами і вишивками. Вдало вписалася в тренд і етнотематіка. Навісні петлі, так вдало видозмінити пальто, знайшли застосування і серед моделей нашого сьогоднішнього героя. Хутро залишається найбільш популярним варіантом обробки.
Як вибрати напівпальто.
Увагу варто приділяти силуету моделі. Рекомендується підбирати трапецієподібні і прямі силуети. Актуальні й моделі оверсайз. Їх особливість - похилі плечі і округлі рукава. Можливий варіант з рукавом на три чверті. Ретельно варто підбирати і декор. Великі лацкани, асиметричні кишені, подвійні клапани, шкіряна обробка поличок і рукавів - це оригінальна обробка сезону. В тренді декоративна відстрочка поділів, нерівні лінії швів, великі гудзики, контрастні вставки і декоративні блискавки. Увагу привертає і складна текстура, тому підбирати стильне напівпальто слід з урахуванням цього параметра. У моді букльований твід, драп, крій краще лаконічний. Зимові моделі краще вибрати картатій забарвлення. Це основний орнамент модних моделей. Статусність власниць підкреслять напівпальто хутряні. Найбільш затребуваними залишаються песець, лисиця і соболь. Жінка в подібній моделі впевнено почуває себе з будь-яких ситуаціях.
Для власниць фігур овальних, з широкою талією, але вузькими стегнами і плечима, переважні фасони приталені, без подплечников, але не надто вільні, що акцентують увагу на лінії талії. Оздоблення рекомендується мінімальна. При масивної нижньої частини і вузькою верхньою підбирати краще моделі з об'ємною обробкою верхньої частини: хутряними комірами або іншої подібної обробкою. Талію виділити допоможе ремінь. При широких плечах і вузькому тазі потрібен мінімум деталей обробки, а сама модель краще відрізна по талії. Дуже добре, якщо у неї буде широкий низ зі складками. Прямокутна фігура потребує асиметричному крої, вишивках і аксесуарах, які підкреслюють жіночність: широкий ремінь і кишені, наприклад. Для ідеальних фігур все фасони однаково виграшні. Якщо параметри нестандартні, ставитися до вибору одягу варто якомога ретельніше. Дискомфорт - не найкращий супутник протягом сезону, і тому при великому бюсті, широких плечах і вузьких стегнах підбирати треба моделі з мінімумом декору на грудях, без яскравих візерунків і поєднань структур.
Модні матеріали і аксесуари для напівпальто.
Найпопулярнішими залишаються матеріали натуральні. Їх застосування гарантує міцність і довговічність шкарпетки вироби. Кашемір - це немазкий і тепломісткий матеріал. Вироби з нього лідирують за якістю і естетику зовнішнього вигляду. Але це ще і найдорожча тканина. Серед всіх різновидів твіду, особливо міцного виду вовни з орнаментом «ялинка». Він міцний і теплий. Але люблять такий матеріал не тільки люди: комахи також є його шанувальниками, і від молі оберігати нове напівпальто доведеться особливо ретельно. Букле і велюр дуже красиві, але абсолютно непрактичні. Первісний вигляд вони втрачають дуже швидко без ретельного догляду. Груба і важка рогожка годиться для виготовлення уніформи. Замша і шкіра дуже популярні, але вибирати такі моделі варто в перевірених салонах і носити дуже акуратно.
Орієнтуватися важливо на смак і стиль. Рум'янець на щоках оттенят моделі червоних відтінків, загар - жовтих тонів, а білі додадуть особі фарфорового блиску. Але перш, ніж купувати світле напівпальто, варто обміркувати, наскільки часто доведеться віддавати його в чистку професіоналам. Незграбним і високим жінкам можна підібрати для себе англійський класичний фасон. У моді двобортні тренчі. Образ вийде актуальним і строгим. Моделі стилю мілітарі виглядають і на повній, і на струнку фігуру. Оздоблені хутром моделі й напівпальто-накидки також актуальні. Приталені моделі поєднуються з усіма фасонами. Але з довгою і широкою спідницею носити їх не можна. Фасон шинель з блискучими гудзиками, накладними кишенями-клапанами і прямими плечима вимагає підбору вузького низу: спідниця-олівець або обтягуючі брюки - варіант найкращий.
Більш демократичний дафлкот: до нього підійдуть і прямі брюки, і джинси. До бушлат широкий низ підібрати не вдасться. Для нього - вузькі і короткі спідниці і вузькі же штани. Модель бушлата без рукавів дуже оригінальна. Для неї кращі коротка спідниця і високі чоботи. Довгі рукавички - обов'язковий аксесуар до подібних речей. Для оверсайз потрібно обтягуючий низ: легінси, коротка вузька спідниця або джинси-скинни - це варіації ідеальних партнерів для напівпальто-кокона.
Аксесуари.
Щоб освіжити і урізноманітнити образ, можна підібрати до нього різні аксесуари. Для стриманих кольорів хороші яскраві: малиновий, червоний, кораловий або смарагдовий тони шарфиків, і рукавичок і капелюшків. Чим суворіше фасон напівпальто, тим суворіше повинен бути стиль головного убору. Об'ємні шарфи і шапки - не для коконів-оверсайз. Чим більше тяжіє фасон до класики, тим більше до нього підійде взуття на підборах. Взимку і восени це можуть бути високі чоботи, а в більш теплу погоду їх змінять ботильйони або туфлі . Взуття на низькому ходу - це ідеальний вибір для тих, хто зважився на дафлкот. Особливо важливо не перестаратися, щоб замість яскравого акценту не одержати ефект папугу. Строкаті аксесуари допустимі, але тільки з однотонними моделями. Для яскравих фасонів компаньйони повинні бути тільки однотонними. Для напівпальто в клітку або з візерункової тканини слід підібрати приглушені тони однотонної одягу. Але якщо воно виграє від сусідства з нестандартним аксесуаром, то поекспериментувати варто.
Підбір напівпальто за розміром.
Підібрати відповідний розмір дуже складно на око. Різні виробники - різні розміри. Тому варто перед походом в магазин визначити свої габарити і вивчити розміри, щоб знати, на що орієнтуватися. Важливо знати об'єм грудей, талії і стегон. Зіставляти розмір з ростом не потрібно. При високому зростанні і худорбі цілком підійде модель меншого розміру, зате подовженого фасону. Зимовий варіант завжди повинен підбиратися трохи довше більш легких варіантів верхнього одягу. Обов'язково визначити, які розміри пропонує виробник і враховувати, що носити зимовий напівпальто доведеться з теплими речами, а тому краще приміряти на розмір більше. Для варіантів на вихід буде потрібно близький до свого розмір, а для зручності при тривалих прогулянках необхідно напівпальто на розмір більше.
На ступінь зручності важливо дивитися і при примірці. Річ має не тільки виглядати, але і не утрудняти рухів. Також важливо, щоб залишалася можливість повернення покурпкі. Якщо придбану через інтернет річ можна повернути в магазин, що неподалік від району проживання, на пересилку витрат можна уникнути. При грамотному підході до вибору своєї моделі напівпальто стане більш стильним. Правильні аксесуари посилять привабливість образу. У той час як слідування тільки модним тенденціям і ні чого більше припинить навіть актуальний і стильний лук в карикатуру, де немає гармонії між верхнім одягом і особливостями фігури.