Як зробити правильний вибір газової плити

  1. Особливості при виборі газової плити
  2. Яку газову плиту вибрати

Як зробити правильний вибір газової плити і не помилитися? Це питання цікавить багатьох. Саме в цій статті ви дізнаєтеся яку газову плиту вибрати і за якими параметрами. Обов'язково прочитайте цю статтю до кінця, саме в самому кінці ви дізнаєтеся на чому зупинити свій вибір.

Обов'язково прочитайте цю статтю до кінця, саме в самому кінці ви дізнаєтеся на чому зупинити свій вибір

Може здатися, що при великому асортименті електричних плит, плита газова, це анахронізм. Однак, багато гурмани заперечать, оскільки страви, приготовані на полум'я, значно смачніше. Деякі господині на своїй кухні вважають, що страви, приготовані на газу, зберігаються довше. При наявності газопостачання, актуальний і вибір якісної, газової плити.

Особливості при виборі газової плити

Інтенсивність нагрівання за допомогою газу, вимірюється миттєво, на відміну від електричної конфорки. Ось чому газова плита так зручна, благо газові конфорки не вимагають застосування спеціального посуду. Навіть не саме рівне дно каструлі, або сковорідки, на газовій конфорці прогріється рівно. Крім того, використання газу, значно дешевше, в порівнянні з використанням електрики.

З недоліків варто відзначити, що газові плити, складніше утримувати в чистоті, ніж електричні. Недолік в, відкритому вогні газового пальника. Пластмасові деталі, використані при готуванні, в елементах посуду, також можуть піддаватися обгорання, плавлення. Потрібно контролювати плиту і на предмет витоку газу. Але, при всіх мінусах плюсів у газової плити виходить більше.

Сірники практично не доводиться тримати поруч із сучасною газовою плитою, завдяки функції електророзпалю. Є два режими, автоматичний режим розпалювання газу, і звичайний, вручну. У першому випадку лише ви повернете ручку, піде газ, як тут же спрацює система розпалу. У другому випадку, одночасно з пуском газу потрібно затиснути спеціальну кнопку - активатор.

У сучасних газових плит, як і у електричних, присутні індикатори подачі на пальник газу. Є й індикатори, що вказують на інтенсивність полум'я. Не потрібно дивитися під посуд, щоб зменшити, або навпаки додати інтенсивність горіння.

Не потрібно дивитися під посуд, щоб зменшити, або навпаки додати інтенсивність горіння

Фірма Seppelfricke реалізувала функцію з управління автоматикою. Якщо говорити про потужність, то мінімальна потужність конфорок цієї фірми більше трьохсот Вт. Електронна панель управління, дозволяє задавати потужність від п'ятдесяти Вт. Ось чому тепер на газі можна готувати навіть вельми ніжні страви.

З максимальної потужності, можна легко переключити конфорки на нормальний, або мінімальний режим і, навпаки, з мінімального режиму - на максимальний. Існує і варіант експрес-конфорок, які збільшують потужність для швидкого приготування. Багаторівнева конструкція конфорки в два, три, чотири кільця полум'я дозволяють піднімати потужність до семи кВт. Прогрів дна посуду проводиться рівномірно. Вода і їжа швидко приходять в готовий вид.

Яку газову плиту вибрати

При виборі вбудованої газової плити, слід звернути увагу на матеріал поверхні для варіння. На вибір - нержавіюча сталь, емаль, скло, і склокераміка, алюмінієвий сплав зі спеціальною обробкою. Розглянемо представлені варіанти більш детально.

Нержавіюча сталь вважається найпопулярнішим матеріалом для створення поверхні. Сталь відмивається легко, легше емальованому поверхні, однак може тьмяніти. Крім того, поверхня з нержавіючої сталі зберігає плями, залишені пальцях. Потрібні спеціальні засоби для очистки нержавійки.

Емальовані плити пройшли перевірку часом. Вони недорогі, досить міцні, можуть забарвлюватися в широкий спектр кольорів. Однак, чистити емаль від патьоків пролилася «втекла» рідини - непросто. Емальована поверхня має слабкість до відколів.

Поверхні зі скла або зі склокераміки вже досить давно «не нові». Ці плити відомі багатьом. Проект «газ на склі» надає покриття стійке до температур, до пошкоджень і відколів. Таке рішення забезпечить великий крок в практиці застосування плит з поверхнею зі склокераміки.

Особливим чином, оброблений сплав з алюмінієвої основою, дав непогану новинку споживачеві. Поверхня такого, «оновленого» сплаву не тьмяніє, практично не дряпається, вимагає мінімального догляду. Поверхні, призначені для варіння не мають гострих кутів, кріплень і завжди гладкі.

На газових плитах, для того, щоб розташувати каструлю на конфорці, існує якої особливої ​​форми кришки, або решітки На газових плитах, для того, щоб розташувати каструлю на конфорці, існує якої особливої ​​форми кришки, або решітки. Сталевий, емальований прут - найдешевший варіант решітки. Більш функціональні, але дороги чавунні решітки. Грати роблять знімними для спрощення догляду за ними. Також не варто забувати і про кухонні витяжки над газовими плитами, які можуть забезпечити ідеальний комфорт у вашій кухні.

Коли ви визначитеся з типом плити, з її кольором, з матеріалом з якого плита буде виготовлена, можна буде подумати про придбання подібної плити. Однак, слід врахувати, що купувати якісні газові плити слід у солідних компаній. І вибір газової плити безпосередньо залежить від тих компаній, які відповідають за свою продукцію.

Ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті таке питання, як - «вибір газової плити» для вас буде остаточно вирішене і ви зможете самостійно зробити свій вибір без будь-якої сторонньої допомоги.

Якщо ми вже заговорили про газ, то не зайвим буде також згадати і про газову колонку , Перейдіть за посиланням і ви дізнаєтеся як потрібно її правильно підключити, щоб гаряча вода завжди була присутня у вашому домі.

І на закінчення, наше традиційне відео:


Будемо вдячні, якщо Ви поділитеся цією статтею тут:

Новости