Інструкція з оформлення виконавчої документації в будівництві.

[Favorites]   [Зробити стартовою]   Інструкція   з оформлення виконавчої документації в будівництві, при виробництві будівельно-монтажних робіт [Favorites] [Зробити стартовою]

Інструкція
з оформлення виконавчої документації в будівництві, при виробництві будівельно-монтажних робіт.

За виробленим роботам на об'єктах будівництва і реконструкції, відповідно до

, Необхідно проводити регулярне оформлення наступних документів:

Періодична інформаційно-розважальна розсилка:

А) Дані про виробництво будівельно-монтажних робіт слід щодня вносити в, і щодня робити записи про хід робіт відповідно до вказівки про ведення загального журналу робіт, (наведених в кінці журналу робіт). А також, щодня ознайомлювати і завіряти достовірність зроблених записів в журналі, у представника замовника.

А також, при певного виду роботах, відповідно до СНиП та ін. Нормативними документами, необхідно регулярно оформляти і інші журнали і документи: "", "За монтажу будівельних конструкцій", "Антикорозійної захисту зварних з'єднань", "замонолічуванням монтажних стиків і вузлів "," Виконання монтажних з'єднань на болтах з контрольованим натягом "," "," "," Приходу матерально цінностей на об'єкт ". і багато ін.

Б) Представником замовника (або тих. Нагляд - особа, яка виконує функції технічного нагляду), - є особа призначена наказом. І письмово, ознайомленого з ним (тобто в наказі призначена особа ставить підпис з формулюванням - "Ознайомлений, Дата, Посада, Підпис, Розшифровка П.І.Б.)
У журналі робіт і в інших документах, Представник замовника (далі тех. Нагляд) зобов'язаний: завіряти записи з формулюванням - "Записи вірні", "З обсягами Згоден", і / або вказувати зауваження (або їх відсутність) з вироблених робіт. Щодня (регулярно) давати письмовий дозвіл на проведення тих чи інших робіт, або дій на заданих ділянках, і, можливо, коротка вказівка ​​особливостей роботи.

Анонс:Завантажити Smile50 і керівництво по ремонту можна в інтернет-магазині

В), (Правила оформлення виконавчих схем, детально викладені в ГОСТ 51872-2002 "ДОКУМЕНТАЦІЯ ВИКОНАВЧА ГЕОДЕЗИЧНА". Ті схеми, які не підпадають під дію зазначеного стандарту, повинні оформлятися відповідно до ін. Діючими стандартами на оформлення проектної документації ЕСКД, СПДС. (креслень, тестових документів, електронних файлів і ін. (Про файли, було згадано в зв'язку з тим, що все частіше для організації робіт, потрібно виконавча документація в електронному вигляді)) На практиці, виконавчі схеми оформляються в фо мате робочого проекту (нерідко прямо на копіях його сторінок, методом підчищення, виправлень і доповнень). А ще частіше, взагалі в довільній формі. Нормативи, що вимагають подібних формальностей (розробку виконавчих документів), строго не наказують виконувати певні правила оформлення виконавчих схем) з зазначенням фактичного (або можливого - в разі відсутності проектного рішення або ін.) положення конструкцій і матеріалів, з прив'язкою їх положення до висотних, осьовим, існуючим і / або ін. конструкціям і орієнтирів.
Виконавчі схеми (приклад:

Анонс:

Архітектурне проектування. Cтропільние покрівлі. Обстеження, конструювання та дизайн. (200руб. За м3 будівельного об'єму) Потрібно виконати будівельні креслення за ескізами в. Формат А3 - по 280руб. 2. 3.) оформляються на будь-які роботи, з конструкціями займають просторове положення. А також, що характеризують будь-якої вид витрат або явище - що відноситься до ходу, вироблених або проектованих робіт. У загальному журналі робіт ставиться обов'язкове посилання на виконавчу схему в місцях освітлення виконуваних робіт. І вказується місце зберігання цієї схеми. Представник - тех. нагляд, ставить ознайомчу підпис з формулюванням (в залежності від призначення схеми): - "З положенням конструкцій згоден", "Виконавча схема вірна", "конструкцію стверджую" або коротко "Ознайомлений".
Виконавчі схеми в обов'язковому порядку потрібні при проміжної приймання змонтованих конструкцій від інших організацій і виробників

Г) Акти огляду прихованих робіт * - оформляються на будь-які роботи, приховувані подальшими роботами, за формою. Перед початком будь-яких робіт, які закривають іншу роботу, на руках у виробника повинен бути Акт з пунктом про дозвіл початку робіт наступних робіт (тобто, які виробник збирається провести). Акти на приховані роботи потрібно підписувати якомога частіше! І, навіть на частину виконаних робіт для показу і досягнення найбільшої достовірності оформлення документів.
Якщо починається виробництво робіт, що закривають роботи інших організацій або виробників також необхідно отримати акт огляду або його копію. Хорошим тоном вважається злагоджені дії виробників і проектувальників, заздалегідь які стверджують і дотримуються графік підписання Актів на приховані роботи (що-б не доводилося потім проектувальникам підписувати акти не бачачи, вироблених робіт, а виробникам - не доводилося розводити руками, пояснюючи, що не можуть показати приховані роботи, тому-що змушені були їх приховати в рамках дотримання календарних графіків на СМР)

Д) Акт проміжного приймання відповідальних конструкцій *, складається при визначенні (фіксуванні) окремих етапів монтажу, необхідних для подальшого (подальшого монтажу). Для складання цього Акту, найчастіше потрібна виробництво спеціальних робіт, для визначення якості і придатності до подальшої роботи, яка оформлюється конструкції. Наприклад: геодезичне, геологічне спостереження, лабораторне дослідження фізичних властивостей, яка-небудь спеціальна обробка (вогнезахист, антисептування, антікорродірованіе, дезактивація і ін.) Всі ці роботи також оформляються відповідно до нормативних документів (для кожного випадку різними) і вже після (на підставі ) них складається Акт проміжного приймання.
Е) Акти на додаткові роботи * - складаються за фактом появи необхідності виконання робіт (даний факт повинен бути оформлений і переданий письмово, організацією яка є замовником або генпідрядником, в залежності від договору * на виробництво будівельно-монтажних робіт) не входять в обсяг, зазначений договором або кошторисом. Акт підписується відповідальною особою тих. нагляду або самим замовником, і на підставі цього Акта складається додаткова угода (договір). Зазвичай, після оформлення та отримання всіх необхідних дозвільних записів (див. Вище п.Б). Можна починати виконання додаткових робіт.

Ж) - оформляється при передачі будь-виконавчої або іншої документації, відповідальним особам. Мета передачі, може бути найрізноманітніша - від ознайомлення, до затвердження або постійного збереження. Зазвичай, основні виконавчі документи (журнали робіт, виконавчі схеми, проміжні акти, і ін.) Зберігаються на будівельній ділянці. І передаються замовнику (генпідряднику) після закінчення будівництва. Якщо в поточному або аварійному порядку потрібно передати документи якихось відповідальним особам, то робити це, необхідно після підписання, приймаючою стороною.

Анонс:

Продається дерево - кімнатний.І однорічний кущ.Обидва тільки що пересаджені, і пересадки не зажадають як мінімум рік.Доставка.З)

При виникненні будь-яких позаштатних, позапроектні робіт (не плутати з аварійними), необхідно складати свідчить документацію з доданими виконавчими схемами: Акти огляду, Акти передачі матеріальних цінностей *, будь-якого виду документів, осьових геодезичних або висотних (репер) міток, Акти передачі приміщень *, буд майданчика або механізмів. Акт огляду * - взагалі, універсальний засіб при підході до будь-яких "бюрократичним" тобто важко вирішуваних, питань, що потребують термінового оформлення. На підставі акта огляду, будь-який потрібний документ можна скласти пізніше, на повних законних підставах.

Будь-які, правильно оформлені документи, бажано створювати і підписувати, в трьох примірниках. Один - Нам! Один-Вам! І один - в Податкову інспекціію !!!

А офіційне трактування наступна: Перші примірники актів включаються до складу документації, що є додатком до акту комісії з приймання об'єкта в експлуатацію. Другі екземпляри зберігаються в будівельній організації і треті в проектній організації.

І) При виконанні будівельно-монтажних робіт в умовах постійних проектних змін або взагалі без проекту на вироблені роботи, потрібне чітке узгодження всіх дій виробника з багатьма посадовими особами, відповідальними за монтаж і експлуатацію будується конструкції. Для зменшення трудомісткості і збільшення ефективності узгодження, застосовується в якому перераховуються всі (навіть найдрібніші і незначні на перший погляд) роботи, вироблені не по затвердженим у встановленому порядку, проекту і кресленнями. Всі відповідальні особи (виконроб, технагляд, проектувальник, експлуатуючі організації, замовник, технологи і все ін.) Ставлять підписи в журналі реєстрації відхилень і, якщо потрібно, відмітку про примітці.

К) При здійсненні Авторського нагляду (нагляд з боку авторів проекту) на об'єкті, всі вищеописані пункти даної інструкції (журнал робіт, акти обстеження прихованих робіт, акти проміжного приймання, всі виконавчі схеми, акти на доп. Роботи, і тим більше - будь-які відхилення від проектної документації) необхідно виконувати, включаючи в список підписують осіб - представників проектувальника.

Л) Основним положенням, при виробництві будь-яких будівельно монтажних або ін. Робіт, є безпека праці в будівництві. () Керівнику не можна забувати про це. Саме найпростіше захід, щодо забезпечення безпеки, це інструктаж. Інструкції бувають різні, але чим частіше начальники виробляють інструктування, тим більше від цього толк. Будь-інструктаж (плановий, позаплановий, первинний, повторний, цільовий або ін.) Необхідно реєструвати в спеціалізованому на робочому місці, а також в особистій картці, під розпис. (З досвіду, заявляю, що 85% всіх учасників нещасних випадків, це ті, хто не поставив свій підпис в вищевказаних документах) Дуже дієвим методом попередження, є (розумна) наочна агітація. (Як за часів Маяковського) Плакати і листівки, з попередженням про основні небезпеки та можливі порушення, а також вказівку способів їх уникнути.

Загальні правила підписання, довільно складених, виконавчих документів: У документі - необхідно вказівку Дати складання, назви міста, найменування об'єкта та його докладного адреси. Можливо, вказівка ​​в шапці: ПІБ, посад, найменування організацій всіх учасників підписання. І власноруч, все обличчя ставлять підписи, розшифровки ПІБ, свої фактично займані посади, назви організацій і дати підписання. (Власноручний розшифровка потрібно для зменшення можливості фальсифікації підписів.)

* Що-б знайти, перераховані вище бланки або зразки виконавчих документів, надішліть запит автору. (Нижче)

()

можна залишити свій відгук про цю статтю!

можна задати своє питання на форумі!

E-mail:

E-mail:


Змінено: 03.12.2013

Новости